Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer części lub oringu


przemek214

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom . Na wstępie wszystkim chciałbym życzyć wesołych i spokojnych świąt . 

Wracając do tematu który zamieściłem !

Ostatnio zauważyłem mały ubytek płynu chłodzącego i ten fakt troszkę mnie zmartwił . Pierwsza myśl " uszczelka pod głowicą " , przejrzałem węże w poszukiwaniu jakieś nieszczelności , niestety nic nie znalazłem , kupiłem test na obecność spalin w układzie chłodzenia , też nic nie wykazał , chodź to nie znaczy że uszczelka jest sprawna . Biorąc pod uwagę że nie zauważyłem żadnej nieszczelności na zewnątrz, płyn musi uciekać gdzieś między połączeniem nagrzewicy lub do oleju , ale poziom jest taki sam jak z przed 6mc , wiec nie. Wiec stwierdziłem że musi uciekać na zewnątrz w trudno dostępnym miejscu. Wczoraj wymieniałem olej , dzięki temu dojrzałem jedno miejsce mokre od płynu , mówię to będzie to . Rzeczywiście jest koło termostatu rurka metalowa wchodząca do bloku i ona ma chyba oring , niestety chyba już pościł, bo tamtędy się wydostaje płyn , oczywiście to małe ilości ,  około 4 do 5 tys muszę wlać 1l . Wrzucę  zdjęcie tej części . To rurka nr 7 i oring numer 8. 

Bardzo bym był wdzięczny gdyby mi ktoś podpowiedział pod jaką nazwą tego szukać , bo jak nie wpiszę to, nie mogę znaleźć tych części ani opisu .

Zapomniałem dodać że to Audi A4B7 2005 , 1.9 TDI , 115hp , BKE. 

c58be3464a72bef670bc8968178f.jpeg

200411_191804.jpg

Edytowane przez przemek214
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 - 038121065BH - 280,90zł

8 - 06B121687 - 6,49zł 

Ceny w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...