Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Szarpie/przerywa silnikiem podczas przyspieszania <video>


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

własnie ta gumowa czescto jest ta fajka, ale z ta swieca na 2 cylindrze jest cos nie tak :mysli:.czy czasami ona sie nie nadpalila..pytam po moim doswiadczeniu bo mialem podobny problem swieca i gumowy lacznik cewki ze swieca. dodam tak wygladala ta spalona swieca.

http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/cCjGHsdOsu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece juz Zamówiłem! Zamówiłem tez 2 cewki 1 na zapas

czy to może być cewka walnieta? to osmolone miejsce wstawiłem ja w inne miejsce ale przy wyzszych prędkościach jest gorzej niż wcześniej samochód przerywa bardziej czy to może być ta cewka??

tak wiec zalatwilem sobie kompa, modul nowy i 2 cewki za 350zl zobaczymy co padlo wadliwa czesc wymienie reszte sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja ostatnio borykam sie z tym samym problemem:( podczas gwałtownego przyspieszania zaczyna przerywać wymienilem swiece i poprawa jest bardzo duza jeszcze wymienie przewody zapłonowe ( łączniki pomiędzy generatorem a świeca) bo obstawiam ze to ich wina :) Jesli by ktoś wcześniej doszedł do jakiegoś rozwiązania to nich pisze :) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak wykrecilem swiece nie zauwazylem nic dziwnego kazda tak samo wygldala ale sa to jakies dziwne swiece pierwszy raz widzialem te nazwe nie iwem czy to czasem nie sa orginalne 4 elektrodowe cos tam germany jest napisane juz zapomnialem ale mam wrazenie ,ze 2 sa jakies pekniete czy moze to jakas ryska nie wiem przekonam sie :mysli: jutro moze przyjda swiece NGK PFR6Q hmmmm ale ja obstawiam jakas cewke lub modul a na samyk koncu komputer :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdził bym świece ich stan troche powie, szczególnie ta na ktorej cylinder nie smiga, może ja zalewa płyn chlodzacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie swiece maja kolor taki lekko rdzawy !!! o to chodzi ze jak jade spokojnie spokojnie ruszam to nic sie nie dzieje na postoju chodzi jak zawsze rowno dopiero jak depne lapie obciazenie to szarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zobacz na 2 cylinder ! jest taki zoltawy jak by sie cos w nim mocno grzalo jak by cewka reszta jest ok popatrza na fotke ktora dodalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kolego ten bałagan to ci cewka zrobiła - jestem prawie pewien że jak wymienisz ją i do tego założysz świece nowe to będzie silniczek śmigał - chyba że jeszcze jakaś cewka inna będzie walnięta - a ta naleciałość oznacza że proces ten nie trwa od dziś i już jakiś czas wcześniej zaczeła szwankować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze wczesniej byly leciutkie poszarpywania ale ledwo co bylo je czuc ,do tego tylko pod gorke jak sie rozpedzalem, ale zbytnio nie zwracalem na to uwagi gdyz samochod rwal do przodu jak opentany:P :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to cewka :) i te swiece ale musze czekac az wszystko przyjdzie bo zamawialem na internecie bo jest taniej :przebiegly: a teraz to smigam jak dziadek ale za to pali 8 na 100 :rolleyes:

:hi:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 01:44_________________________________________________No wiec tak dzisiaj przyszedl komp i modul podlaczylem i pupaaa :( dalej to samo czyli swiece i cewka do wymiany tak mi sie wydaje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kompa 100zl przesyłka 20zl w niedziele Zamowilem dzisiaj przyszło ;) w 100% sprawny na allegro chodza z tymi numerami od 400 do 500 :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________swiece doszly :rolleyes: ale nie wiem czy wymieniac jak mam moze te cewke walnieta czy czasem nic sie nie stanie ze swieca :mysli:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 10:55_________________________________________________Problem rozwiazany byly to swiece do d*py :gwizdanie: ale cewke tez wymienie te lekko uszkodzona zeby bylo w 100% sprawne autk :przebiegly: o ogolnie mowiac powrot do chipa auto dmuch 1.0 bar idzie jak szalone szybki test na odcinku 2km prostej :) na MBC sie lepiej jezdzi moim zdaniem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:04_________________________________________________dzieki za pomoc :notworthy: mozna zamykac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...