Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam :)

Jakub Kuba jak kto woli :)

Od niedawna posiadacz Audi A4 B6 Avant.

Witam jestem nowy na forum a4-klub.pl
Od 4 lat posiadam  a4 b7 1.8t 2005r. 163km bfb w gazie (stag) Ogólnie cieszę się z auta bo nie zawodzi i przucz multitronica i części zużwających się, nie miałem napraw. Autem zrobiłem juz 60tys km
Napęd na przód, skrzynia multitronic:(

94102162_3145822635441538_1847159537295949824_o.jpg

,,,

Witam, posiadam b6 od roku. Póki co przyjemnie minąl bez żadnych większych problemów :) W głowie masa pomysłów co do modyfikacji. Niedługo planuję założyć temat i dzielić się na bieżąco postępami przy aucie. Pozdrawiam :D

malyszek.jpg

Witam,

mam na imię Tomek, jestem z Gdańska. Od małolata tylko Audi w głowie, nigdy nie miałem innego auta - z resztą w rodzince też tak było - brat w Audi, tata również. Można powiedzieć, że fanatycy marki :) Zaczynałem od a4 b5 10 lat temu, obecnie mam b7 już dłuższy czas i nie spieszę się z wymianą. Dokładam ile mogę by był to my dream car  ;)

Życzę wszystkim miłego dnia i do usłyszenia przy samych ciekawych rzeczach na forach.

Tomek