Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdziw zrobić hybryde


marekgolczynski

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie najlepiej zrobic hubryde ?.

Myślę o perun turbo lub fmic jspec

Mam od geremiego świszczy jak głupia po 3 miesiącach.

 

Szukam coś trwałego i z rachunkiem jakas gwarancja do 260 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem jest to odeslij turbo na gwarancję. Jest rok bez limitu kilometrów.

 

Ja jeżdżę 2.5 roku na jego suszarce i zero zużycia, masa osób lata również. 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DivaynEays napisał:

Skoro problem jest to odeslij turbo na gwarancję. Jest rok bez limitu kilometrów.

Że co jest niby?

Tematów na tym forum było mnóstwo jak wygląda ta "gwarancja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz wytrzec d...e szkłem to sie pokaleczysz

mi Jarek zrobił 4 turbiny, każda chodzi bez problemów

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja nie obejmuje 

a) fantazji tunera

b)  niesprawności mechanicznej samochodu.

Skoro turbo w jednym aucie za każdym razem wygląda tak samo i dostaje instrukcję co sprawdzić i zrobić, ale petent wie lepiej to cóż ;)

 

Nie jednej rozmowy bylem świadkiem z klientem, jak z turbem(rzekomo, bo nie zawsze wina leży w turbosprężarce) było coś nie tak po chwili rozmowy padało hasło "odsyłaj, sprawdzę", przychodziło było weryfikowane. Był fuckup ze strony Geremiego (czy nawet materiału) przerabiał, odsyłał i koniec gadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyciągnęli na lince śmieszne auto, fiata diablo 1.3jtd po wymianie turbo. Chwilę po odpaleniu i przejechaniu ok 50 metrów silnik szarpnął i zgasł. Korba wyszła bokiem. Jak.przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dev napisał:

W piątek przyciągnęli na lince śmieszne auto, fiata diablo 1.3jtd po wymianie turbo. Chwilę po odpaleniu i przejechaniu ok 50 metrów silnik szarpnął i zgasł. Korba wyszła bokiem. Jak.przyczyna ?

Turbo pewnie od Geremiego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DivaynEays napisał:

Turbo pewnie od Geremiego ???

Dla mnie jesteś tak samo wiarygodny jak twój mentor czyli wcale. A na logi potwierdzające jak świetnie sobie radzi fmic 180 na 300 HP czekamy już od grudnia, a miałeś wrzucić w ciągu jednego dnia... Uciekłeś z forum na 3 miesiące, teraz się znowu pojawiłeś bo myślałeś że może zapomnialem.... Kłamać to potrafisz najlepiej.

Przypomnę dla pewności, tutaj obiecałeś je wrzucić panie "wiarygodny"

 

Edytowane przez tranduo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam od Geremiego i kilku chłopaków. Różne przebiegi i brak problemów. Tomekb7 od nas z klubu ma 80 tysi nalatane i sucho oraz sztywno wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DivaynEays napisał:

Turbo pewnie od Geremiego ???

Ja nie.montowalem tego turbo.

Przyciągnęli do mnie jak już silnik wyzionął ducha. 

Mechanik zmienił turbo, ale już nie wypłukał ICka,  olej poszedł w silnik i korba w pod...du.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o turbo od Geremiego to taka trochę loteria, mam turbo od niego i zjebane. Raz się uda, raz nie. Jeżeli chodzi o gwarancje to bardziej w stylu "do bramy i się nie znamy".
Dla własnego spokoju zrobiłbym drugi raz w porządnej firmie polecanej na różnych forach (firm jest kilka w polsce z dobrymi opiniami), żeby wystawili wszystkie papiery i tyle.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 21:30, Patryk14 napisał:

Jeżeli chodzi o turbo od Geremiego to taka trochę loteria, mam turbo od niego i zjebane. Raz się uda, raz nie. Jeżeli chodzi o gwarancje to bardziej w stylu "do bramy i się nie znamy".
Dla własnego spokoju zrobiłbym drugi raz w porządnej firmie polecanej na różnych forach (firm jest kilka w polsce z dobrymi opiniami), żeby wystawili wszystkie papiery i tyle.
 

Np? Ja nie widzę innych dobrych firm, a potrzebuje konkretną firmę, która zrobi mi suszarkę do mojej AVJ. Geremi nie odpisuje, nie oddzwania, już nie wiem jak mam się z nim skontaktować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szpakuziom napisał:

Np? Ja nie widzę innych dobrych firm, a potrzebuje konkretną firmę, która zrobi mi suszarkę do mojej AVJ. Geremi nie odpisuje, nie oddzwania, już nie wiem jak mam się z nim skontaktować...

Perun, turbospec, tc performance. Jest w czym wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tranduo napisał:

Perun, turbospec, tc performance. Jest w czym wybierać

No patrzyłem się na opinie tych firm i nie są one zbyt ciekawe, jedni piszą, że drogo, inni że turbo 500km nie przejeździło itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wymienia turbo wielce tuningi chce robić, a nie pamięta o podstawowych sprawach związanych z jej wymianą. Negatywne opinie biorą się przeważnie z niewiedzy samych użytkowników. Czemu Perun turbospec, czy geremi są polecani prawie wszędzie, a niby opinie słabe? Trzeba pamiętać, że na poprawną prace turbo, a w szczególności jej żywot ma wpływ milion rzeczy dosłownie. Janusz przyjedzie wymienić turbo z myślą o mocy, a nawet oleju nie wymieni czy przewodu zasilającego gdzie syf poleci pierwsze co na turbo, a później paaaaaaaaaaaanie jak tak można k...ła, 500+ z 3 miesięcy uzbierany na turbo, a to z warsztatu nawet nie wyjechalo (przykład jeden z wieeeeeeeelu) :D

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adispnsr napisał:

Każdy wymienia turbo wielce tuningi chce robić, a nie pamięta o podstawowych sprawach związanych z jej wymianą. Negatywne opinie biorą się przeważnie z niewiedzy samych użytkowników. Czemu Perun turbospec, czy geremi są polecani prawie wszędzie, a niby opinie słabe? Trzeba pamiętać, że na poprawną prace turbo, a w szczególności jej żywot ma wpływ milion rzeczy dosłownie. Janusz przyjedzie wymienić turbo z myślą o mocy, a nawet oleju nie wymieni czy przewodu zasilającego gdzie syf poleci pierwsze co na turbo, a później paaaaaaaaaaaanie jak tak można k...ła, 500+ z 3 miesięcy uzbierany na turbo, a to z warsztatu nawet nie wyjechalo (przykład jeden z wieeeeeeeelu) :D

Masz osób nawet nie wie jak ważny jest pierwszy start turbo w aucie i jak do tego podejść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co prawda świeża hybryda, ale i tak polecam Total Turbo Iwonicz Zdrój.
2 lata pisemnej gwarancji bez limitu kilometrów z protokołem wyważania.
Ceny nieporównywalnie niższe do tego co oferują polecani na forum spece, a opinie znacznie lepsze.

Edytowane przez Emejcz
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...