Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 montaż trójkąta ostrzegawczego !!


Piteros71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien problem z przymocowaniem uchwytu trójkąta ostrzegawczego do klapy bagażnika. Mam kompletne mocowanie ale nie wiem jak to przymocować. Wydaje mi się że powinny być jakieś spinki w klapie w które się wkręca śrubę. Bardzo proszę o pomoc. ?

IMG_20200326_152137108_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam całe mocowanie z trójkątem tylko nie wiem jak to wkręcić, bo w klapie bagażnika chyba jakieś spinki powinny być. Ja ich nie mam jest tylko puste miejsce, a przymierzałem zestaw i pasuje ideolo. (Foto poniżej)

Jakieś pomysły?! ?

Screenshot_20200424-214846.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Chyba potrzebuje 2x 4B5827584 tylko zastanawiam się co to jest zaznaczone numerem 18 i 19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem to ma być taka spinka jak na foto niżej i nawet jest napisane że do montażu trójkąta. Problem jest taki że szukałem wszędzie i nie znalazłem. Jak coś wykombinuje to dam znać. Pozdrawiam ✌️

Screenshot_20200429-100141.png

Screenshot_20200429-100227.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te spinki, mocowanie i dwie śruby tylko są potrzebne, u mnie było to i nic więcej, dwa dni temu naprawiałem zamek klapy, wykręcilem wszystko tak jak było i złożyłem tak samo, wszystko się trzyma, trójkąt nie wypada, nie ma co kombinować i poprawiać fabryki, tak jest i tak być musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz te spinki. Ja nie mam w co wkręcić śruby są tylko otwory na spinki. Próbowałem śrubę z nakrętka ale nie ma jak podejść kluczem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkącik zamocowany. Dzięki za pomoc. Użyłem spinki od Forda lekko ją nożykiem odciąłem i weszła idealnie. Cieszy oko ???

IMG_20200430_161859585_HDR.jpg

Screenshot_20200430-164556.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...