Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy vcds po kablu KKL pójdzie na win xp?


Filip2001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam audi a4 b6 1.6 alz i zakupilem kabelek KKL vaikena,, a wiec teraz kolej na jakiegos lapka. Mam zamiar kupic jakies padło z olx typowo zeby po prostu zainstalowac tego vcds'a i nic poza tym. Widze pelno "maszyn haha" na windowsach xp, a na na stronce jest napisane ze win 7/8/10 + cos w stylu "chyba vista oraz xp". Moze ktos smiga na windowsie XP i sie wypowie? :D 

Dziekuje bardzo i milego dnia! :) 

v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie za 100 zł tableta z Windowsem,nie dość że bateria trzyma dlugo to jeszcze windows 10 na nim będziesz miał. Ja taki właśnie mam do diagnozy,ładuje go raz na 2 miechy.

20191122_103918.jpg

20191222_143821.jpg

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pila24 napisał:

Kup sobie za 100 zł tableta z Windowsem,nie dość że bateria trzyma dlugo to jeszcze windows 10 na nim będziesz miał. Ja taki właśnie mam do diagnozy,ładuje go raz na 2 miechy.

20191122_103918.jpg

Dzieki za odpowiedz! :)

Bylbym wdzieczny gdybys podal numerki na tablecika ktorego uzywasz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tablet to kiano slimtab 8 ms pro,ale może być dowolny inny. Wszystkie mają podobną specyfikacje,kup jakiś z 2Gb ramu i 32Gb pamięci-wystarczy to w zupełności i można za 100 zł wyrwać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

Ten tablet to kiano slimtab 8 ms pro,ale może być dowolny inny. Wszystkie mają podobną specyfikacje,kup jakiś z 2Gb ramu i 32Gb pamięci-wystarczy to w zupełności i można za 100 zł wyrwać.

Ok podpowiedz mi jeszcze jesli mozesz...

VCDS zostanie taki sam jak na lapku tak? Wszystkie kodowania i inne funkcje beda na wyciagniecie reki? Czy moze roznia sie czyms appki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pełny windows 10,wszystko działa tak samo jak w zwykłym kompie. No tyle ze wyświetlacz mniejszy i trzeba paluchami celować dokładnie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! :)

W takim razie moze zamaist rozglądać sie za trupami pooglądam tableciki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie,laptop z padnietą baterią który trzeba podłączać pod zasilanie z zapalniczki to mordęga,szczególnie taki co się włącza 5 minut i kolejne czekasz aż pulpit się wczyta. Na tablecie max 20 sekund i śmiga. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

I słusznie,laptop z padnietą baterią który trzeba podłączać pod zasilanie z zapalniczki to mordęga,szczególnie taki co się włącza 5 minut i kolejne czekasz aż pulpit się wczyta. Na tablecie max 20 sekund i śmiga. 

akurat mnie to nie problem bo w garazu mam pełno gniazdek haha, nie zamykam tematu bo moze ktos sie jeszcze wypowie na temat xp (mam upatrzone dwa laptopiki 70 za szt), a w miedzyczasie poszukam tableta.
+natknąłem sie na takie coś 

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Sprzedam tablet Lamina w b.dobrym stanie, wszystko działa,jest wi-fi,procesor Intel atom 1,3 GHz,ram 1GB,dysk 10GB, system Windows 8, ładowarką w komplecie bateria sprawna

Myslisz ze 1,3ghz, 1gb ram oraz 10gb dysku uciągnie? :) sorry ze Cie tak mecze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej o takiej specyfikacji i win 10 normalnie na tym działał,aczkolwiek poszukaj coś z 2Gb ram to będzie szybciej i najlepiej 32Gb pamięci bo te wersje z 16gb mają problem z aktualizacjami Windowsa jak się dysk zapcha.

Gniazdka w ścianie nie przydają się jak chcesz logi w trasie zrobić 

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pila24 napisał:

Miałem wcześniej o takiej specyfikacji i win 10 normalnie na tym działał,aczkolwiek poszukaj coś z 2Gb ram to będzie szybciej i najlepiej 32Gb pamięci bo te wersje z 16gb mają problem z aktualizacjami Windowsa jak się dysk zapcha

Probuje probuje znalezc, ale jesli mi sie nie uda to mowisz z biedy moze byc? 
Win 8 zostawie, updaty wylacze haha. Chodzi mi o to czy po prostu nie bedzie sie crashowal programik ze wzgledu na 1gb ram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się by wywalał się ten z 1gb ramu,windows 10 potrzebuje mniej zasobów niż 8.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pila24 napisał:

Gniazdka w ścianie nie przydają się jak chcesz logi w trasie zrobić 

To prawda :P

Ok czyli podsumowując najlepiej szukac 2gb/32gb (co jest bardzo ciezkie do 200zl wyrwac jak teraz zauwazylem). Ale ten co Ci wyslalem tez da rade tak? haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też da rade,możesz go zostawić z win8 i będzie też działał. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze złączem usb ??? jest tam micro usb wiec domyślam się ze przejściówka p[potrzebna nic się przez nią nie dzieje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, macintosh napisał:

a co ze złączem usb ??? jest tam micro usb wiec domyślam się ze przejściówka p[potrzebna nic się przez nią nie dzieje ? 

Wczoraj pierwszy raz testowałem KKL+przejsciowka+tablet win 8 i wyszlo spoczko, dziala normalnie tak jak bez przejsciowki :) 

Edytowane przez Filip2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, macintosh napisał:

a co ze złączem usb ??? jest tam micro usb wiec domyślam się ze przejściówka p[potrzebna nic się przez nią nie dzieje ? 

Kabelek otg potrzebny,koszt kilka złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tez się skusze bo latam z lapkiem 17.3 cala i trochę to nie wygodne :D Przejściówkę otg mam ze 4 :D

Edytowane przez macintosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, macintosh napisał:

Chyba tez się skusze bo latam z lapkiem 17.3 cala i trochę to nie wygodne :D Przejściówkę otg mam ze 4 :D

Jak będziesz chciał zrobić np. Upgrade z win 8.1 do win 10 to potrzebujesz taką która na 3x usb się rozdziela bo po instalacji nie działa sterownik dotyku i trzeba myszką i klawiaturą się posługiwać podłączonymi do tableta. Polecam jak najbardziej zamiast laptopa,u mnie leży zawsze w schowku i jest dostępny w każdej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...