Muzyka z YT/spotify w aucie, co wybrać ?

BarKeT

Witam,

posiadam oryginalne radio audi concert 2,  jednak jak każdy chciałbym słuchać muzyki z telefonu (youtube/spotify) najlepiej przez AUX, jednocześnie zachowując funkcje kierownicy multimedialnej, czyli przede wszystkim zmiany głośności (pokrętło w radiu już niedomaga) oraz najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby grały wszystkie głośniki + soobufer

i tutaj pytanie co robić:

opcja 1) zamontować do radia zmieniarke (tylko nikt nigdzie nie pisze czy będzie działał wtedy yt/spotify)

2) zamontować sobie sam kabelek aux-in (bo jest tańszy z tego co widzę )

3) zamontować transmiter FM pod zapalniczkę (tylko już tego kiedyś używałem i były szumy więc szukam godnego polecenia)

4) po prostu kupić jakieś radio pioneera z mediamarkcie za 200zł i chińskie przejściówki ( tylko kolega w a3 tak zrobił i na początku działały mu tylko przednie głośniki a teraz działa mu boczny tylni, więc też chciałbym porady kogoś kto to zamontował i działa dobrze)

5) czytając opis opcja która wydaje się być najlepsza Zmieniarka cyfrowa Bluetooth (pozostawia funkcje kierownicy multimedialnej i mozna słuchać z yt/spotify itd. jednak chciałbym wiedzieć czy ktoś takie coś posiada i czy na prawde działa)

Zmieniarka-cyfrowa-Bluetooth-VW-AUDI-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 149 zł - Zmieniarka cyfrowa Bluetooth VW, AUDI, Skoda, Seat (9104496292). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

jeśli można prosić to wrzucajcie odpowiedzi z linkami/ nazwami sprzętu który polecacie bo nie chce wydawać pieniędzy na niewypały przez które będą działać np. tylko przednie głośniki :)

Edytowane przez BarKeT

Kabel AUX lub emulator BT, odpalasz wtedy dany utwór z tel. Sterowanie głośnością z kierownicy będzie cały czas.

2 godziny temu, H4mm3R napisał:

a jak mogę sprawdzić czy ja już mam oryginalną zmieniarkę w aucie czy nie ?

W opisie przedmiotu https://allegro.pl/oferta/zmieniarka-cyfrowa-bluetooth-chorus-concert-rns-d-8989035378 jest napisane ,,Jeśli w radiu nie ma zakodowanej zmieniarki to należy to zrobić''

na pytanie o to sprzedawca odpisał : ,,Jeśli nie ma zmieniarki w aucie to prawdopodobne trzeba podłączyć kompa i włączyć w radiu obsługę zmieniarki. Wystarczy mieć kabel na obd2, albo zrobić to u elektryka. Wtedy po dwukrotnym kliknięciu przycisku CD radio przełącza się na moduł bluetooth ".

Otwierasz schowek i sprawdzasz czy jest. Jak nie ma to VCDS i kodujesz w radiu zmieniarkę.