Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t (apu) wtryskiwacze


Padriezas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,mam audi a4 b5 1.8t (apu) zaczynam przygodę z tuningiem auta lecz mam problem.Jak wiem w tym modelu silnika wtryskiwacze ida dlusze niz np w silniku (aeb) (bex)lub innych i chcę podniesc moc do +-270km.. wiec czy pasują wtryskiwacze te krotsze od innych 1.8t? Moze tez pasuja od innych aut? Z góry dzięki za odpowiedz! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuja z innych 1.8t, same wtryski nie są dluzsze, mają tylko dodatkowe przedluzki na końcach, rozmiar oring-oring jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Łukasz13 said:

Pasuja z innych 1.8t, same wtryski nie są dluzsze, mają tylko dodatkowe przedluzki na końcach, rozmiar oring-oring jest taki sam.

Tak moge wkładać z mocniejszych 1.8t i wszystko bedzie p&p? :) moze cos poradzisz na około 260km? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/3/2020 at 3:15 PM, Łukasz13 said:

Na taką moc kup 380 z S3.

 A jak z turbo? Planuje k03s hybryde kupic.. pytanie czy k03s hybryda bedzie p&p zamiast stock k03? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Pasuje P&P bo to dalej ta sama turbosprężarka różniaca się tylko innym core. Na forum masz nie jeden elaborat na ten temat napisany ?. Proponuję owinąć kolektor wydechowy bandażem termicznym oraz dp. (Downpipe jak owiniesz dokładnie razem z kolektorem znacząco poprawi przepływ spalin oraz pracę turbo). Można też przed owinięciem pomalować lakierem termicznym, kwestia zasobności portfela. Heh jak potrzebujesz jakiś informacji pisz na PW. Sam mam APU i na ten moment zrobiony FMIC Sztywny Tip i układ wydechowy 2,5 cala. Na razie bez chipa więc jeszcze nie wiem ile wypluje na tym set up'ie. Czekam na wtryski no i mocniejszą pompę paliwa ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam podobny temat tzn. ogarnięty wydech 2,5 cala i zrobiony downpipe, turbo KO3 hybryda, FIMIC, sztywny dolot, DV z 2.7, teraz planuje wieksze wtryski i pompa paliwa. I tutaj mam pytanie jakie wtryski i pompa, czy dużo przerabiania, a może coś podejdzie bez przeróbek. Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...