Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysły na wydech do 3.0 tdi


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zrobiony downpipe. Myślałem nad aktywnymi z sq5 ale posluchalem i ten dźwięk jest fajny ale szukam czegoś innego chyba. Teraz pytanie do Was spawac cały wydech przelot z kwasa? Czy może dałoby coś przełożenie wydechu z s4 b8? A może same końcowe wydechy wystarczą? Chodzi mi o delikatne podkreślenie tej V-ki. Podpowiedzcie bo ja w temacie wydechu jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas jazdy pod obciążeniem słychać cokolwiek "ryczenie" wydechu? Bo inaczej to całkowity bezsens. Nie rozumiem sensu zastosowania tylu tłumików i ori końcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wydech miał zapewnić swobodny przeplyw spalin i podkreślić dzwiek v6. Nie mam 15 lat i Hondy Syfik Vtec, żeby wydechem budzić pół miasta :D :D :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 16:16, stefano189 napisał:

ten wydech miał zapewnić swobodny przeplyw spalin i podkreślić dzwiek v6. Nie mam 15 lat i Hondy Syfik Vtec, żeby wydechem budzić pół miasta :D :D :D 

Według mnie wydech podczas normalnej jazdy powinien być cichy - prawie jak seryjny żeby nie męczył na co dzień, natomiast gdy wkręcasz auto na obroty powinno być słychać przyjemny dla ucha dźwięk. W tym silniku można to zrobić bez problemu i nie trzeba robić kpl. wydechu. Wrzuć filmik jak słychać auto podczas jazdy i przy wyższych obrotach podczas przyspieszania bo na tym filmiku nic nie słychać a jeśli podobnie jest podczas jazdy to sporo kasy na wydech wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagram film pod obciążeniem, bo na postoju nic nie słychać ?

Trzeba mocno depnąć, żeby usłyszeć V6. Np podczas wyprzedzania na 4 biegu... 

Wydech kosztował mnie 1700 zł, więc chyba Mao ?

Edytowane przez stefano189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...