Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ładowania indukcyjnego


gsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Autko kupione w 06.2019, do 11.2019 uzytkowalem w nim Galaxy S8 - ladowanie indukcyjne dzialalo :) Niestety tel ulegl awarii, przesiadlem sie na iPhone'a 7 ktory ladowania indykcujnego nie posiadal. 
Obecnie wrocilem do uzytkowania telefonu ktory ladowanie QI obsluguje jednak po polozeniu telefonu (bez etui) nic sie nie dzieje (brak na tel. komunikatu o ladowaniu, tel tez sie nie nagrzewa). 
Na MMI tez 0 informacji. Zrobilem reset do ustawien fabrycznych (tel + MMI), sprawdzilem inny telefon (wszystko na odpalonym aucie). Zero reakcji.

Diagnostiky VCDSem jeszcze nie robilem. Porty w podlokietniku dzialaja. 

Czy to ze autko nie jest jezdzone i byc moze aku nie jest doladowany (chociaz inne odbiorniki komfortu dzialaja - podgrzewane fotele, klima) moze miec wplyw?

Czy walic od razu do ASO?

Dzieki i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przyzwyczajenia z Alfy 156 ;) pozniej przy B8 tez cos tam ogarnialem ;) a ze czasu troche jest ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2020 o 22:09, gsa napisał:

Witam, 

Autko kupione w 06.2019, do 11.2019 uzytkowalem w nim Galaxy S8 - ladowanie indukcyjne dzialalo :) Niestety tel ulegl awarii, przesiadlem sie na iPhone'a 7 ktory ladowania indykcujnego nie posiadal. 
Obecnie wrocilem do uzytkowania telefonu ktory ladowanie QI obsluguje jednak po polozeniu telefonu (bez etui) nic sie nie dzieje (brak na tel. komunikatu o ladowaniu, tel tez sie nie nagrzewa). 
Na MMI tez 0 informacji. Zrobilem reset do ustawien fabrycznych (tel + MMI), sprawdzilem inny telefon (wszystko na odpalonym aucie). Zero reakcji.

Diagnostiky VCDSem jeszcze nie robilem. Porty w podlokietniku dzialaja. 

Czy to ze autko nie jest jezdzone i byc moze aku nie jest doladowany (chociaz inne odbiorniki komfortu dzialaja - podgrzewane fotele, klima) moze miec wplyw?

Czy walic od razu do ASO?

Dzieki i pozdrawiam!

 

Czesc,

Czy byles juz w ASO? Mam ten sam problem i ciekaw jestem czy mozna to ogarnac samemu czy tez trzeba jechac do ASO...

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @chopperpl

Wizyte mam na przyszly tydzien umowiona. Zauwazylem dwie rzeczy:

- po polozeniu telefonu slychac delikatne "cykniecie" ladowarki indukcyjnej, 

- tel podpiety przez usb (android auto) rozlacza sie  czasami (gwaltowne przyspieszanie "pod gore").

Troche wyglada jakby jakas wtyczka nie stykala.

Druga rzecz - zanalzem na kilku forach problem z tymi ladowarkami w A3/S3 w 5m-ych samochodach - pomogla tylko wymiana.

 

Dam znac jak sie czegos dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gsa napisał:

Hej @chopperpl

Wizyte mam na przyszly tydzien umowiona. Zauwazylem dwie rzeczy:

- po polozeniu telefonu slychac delikatne "cykniecie" ladowarki indukcyjnej, 

- tel podpiety przez usb (android auto) rozlacza sie  czasami (gwaltowne przyspieszanie "pod gore").

Troche wyglada jakby jakas wtyczka nie stykala.

Druga rzecz - zanalzem na kilku forach problem z tymi ladowarkami w A3/S3 w 5m-ych samochodach - pomogla tylko wymiana.

 

Dam znac jak sie czegos dowiem.

Byłem w ASO i jest już zamówiona nowa ładowarka. Mówili, ze już kilka wymieniali wiec ewidentnie są z nimi problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...