Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich klubowiczów! Cieszę się, że mogę do Was dołączyć. Zaimponowała mi ogromna społeczność jaką tu tworzycie, potężny katalog tematów i uprzejmość z jąką sobie pomagacie. Jeśli chodzi o mnie, od grudnia 2018 roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7 Avant, w której chciałbym dokonać kilku modyfikacji. Interesuje mnie poprawa nagłośnienia w moim aucie oraz o ile to możliwe, bezpieczny tuning, by podnieść moc o kilka koni mechanicznych. Jako, że nie mam niezbędnej wiedzy ani doświadczenia by zrobić wszystko samemu, to mam nadzieję, że znajdę tu pomoc i porady, jak krok po kroku poprawić swoje auto i mieć jeszcze większą przyjemność z jazdy. Pozdrawiam wszystkich :)

,,,

59 minut temu, m1kow napisał:

Witam kolegę z Gdańska :hi:

Witam, mam nadzieję że znajdę tutaj ludzi pomocnych a nie trolli jak na FB

Witam z okolic Kęt

Samochód TO a4 b6 1,9 AVF multilotek GWX 2004 r LY7W

od razu uprzedzam jestem gadatliwy :)

ps posiadam hex can jakby ktoś potrzebował to służę :)

IMG_0151_2.jpg

Edytowane przez pawel427cui

Cześć  wszystkim?

To moj pierwszy post i ciesze sie ze mogę  byc tutaj z wami by czerpać inspiracje oraz wiedzę ?

Jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 b6.

Bede wdzieczny za wszelkie wskazówki ponieważ bede chciał troche upiekszyc swoja Ade oczywiście w granicach rozsądku ?

Bo jak to kiedyś ktos powiedział "piekno tkwi w prostocie" i tego sie trzymajmy.

Pozdrawiam i do usłyszenia ?‍♂️

,,,

Witam i cieszę się, że mogę należeć do tak zacnego grona :) Właśnie zacząłem swoją przygodę z marką Audi, i od trzech dni jestem szczęśliwym  posiadaczem A4 b6 kabrio, 1.8t. Pozdrawiam wszystkich i liczę na Waszą pomoc w razie potrzeby.

Edytowane przez KiloJablek

Cześć wszystkim. Właśnie zakupiłem używane Audi a4 b5 1.8t 99rok tip tronic

Jest w nim kilka rzeczy do zrobienia i mam zamiar je zrobić. Plan jest taki

Najpierw doprowadzamy do lepszego stanu następnie ma serii skrzyni chce osiągnąć do 200 koni i maks 400nm.

Kiedy to osiągnę. Nie wiem ale wiem że warto. Autko w dość dobrym stanie za dość niska kwotę.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś do zobaczenia