Jump to content
1 1
Patryks25

Moduł kierownicy pod tempomat 8E0953549N

Recommended Posts

Moduł kierownicy pod tempomat 8E0953549N

Moduł zdemontowany z mojego b6 2003r posiadalem tempomat i full color FIS. Sprawny. 

60+kw

Posted (edited)

Wiesz może, co jeszcze będę potrzebował do dołożenia tempomatu oprócz tego modułu i oczywiście manetki???

Fis z diesla czy benzyna?

Edited by Adam87

MOJE A4

Adam do tempomatu potrzebujesz moduł, manetkę i dolną obudowę kolumny kierowniczej, chyba że obudowę chcesz przycinać sam tą co masz.

Do Fisa nie ma znaczenia czy diesel czy benzyna. Można go aktywować, ale potrzebna prawa manetka z przyciskami fisa. Jest na forum temat Dotyczący tego tematu.

Jak w przyszłości chcesz kierownicę MF z b7 czy b8 to lepiej od razu szukać moduł Q bo N nie obsłuży MF z nowszego modelu.

Moja A4     Zrobione: RNS-E Led + RVC + CDC + BT + MF z B8 / Black Piano / Grzane fotele / Tempomat / PDC tył / Fotochrom wew. z czujnikiem światła + CLH + AUTO / IsoFix / Servotronik / Zawieszenie 1BE zrobione od A do Z.
W przygotowaniu: Składane lustra z fotochromem i modułami od kkam'a, BiXenon z soczewką Evox-R 2.0 i samopoziomem.

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Wiesz może, co jeszcze będę potrzebował do dołożenia tempomatu oprócz tego modułu i oczywiście manetki???

Fis z diesla czy benzyna?

Manetke fisu masz sedan avant różnice tylko bo chodzi o tylna wycieraczkę, a diesel benzyna to nie ma różnicy, kolor fis czy czerwony też nie ma znaczenia 

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Adam do tempomatu potrzebujesz moduł, manetkę i dolną obudowę kolumny kierowniczej, chyba że obudowę chcesz przycinać sam tą co masz.

Do Fisa nie ma znaczenia czy diesel czy benzyna. Można go aktywować, ale potrzebna prawa manetka z przyciskami fisa. Jest na forum temat Dotyczący tego tematu.

Jak w przyszłości chcesz kierownicę MF z b7 czy b8 to lepiej od razu szukać moduł Q bo N nie obsłuży MF z nowszego modelu.

Dzieki Mati:wink4:

Czyli szukam modułu Q. Bo jednak jakieś radyjko wpadnie i kiera z B7 mi została to będzie do tego.

Fis to skojarzyłem, że całe zegary, a to tylko wyświetlacz. 

Prawą manetkę mam z przyciskami tylko sam fis jest czerwony. Czyli muszę zmienic też tą manetkę???

Godzinę temu, Lu-Gi napisał:

Manetke fisu masz sedan avant różnice tylko bo chodzi o tylna wycieraczkę, a diesel benzyna to nie ma różnicy, kolor fis czy czerwony też nie ma znaczenia 

Tak jak wyżej napisałem, źle skojarzyłem i na szybko napisane:lol1:

Dzięki:hi:

Patryk, za fis jaka cena?

MOJE A4

Adam jak masz już u siebie FIS i manetkę prawą z obsługą FISa to nie potrzebujesz nic zmieniać. Różnica między czerwonym, a kolorowym jest taka że trzeba wymienić licznik na taki z kolorowym wyświetlaczem, reszta nie ma znaczenia.

Moja A4     Zrobione: RNS-E Led + RVC + CDC + BT + MF z B8 / Black Piano / Grzane fotele / Tempomat / PDC tył / Fotochrom wew. z czujnikiem światła + CLH + AUTO / IsoFix / Servotronik / Zawieszenie 1BE zrobione od A do Z.
W przygotowaniu: Składane lustra z fotochromem i modułami od kkam'a, BiXenon z soczewką Evox-R 2.0 i samopoziomem.

18 minut temu, Adam87 napisał:

Patryk, za fis jaka cena?

Mam tylko moduł. Sam zmieniałem u siebie na Q i kierownice multi z b7 także jak masz takie plany, lepiej szukaj modułu z "Q"

Pozdro

34 minuty temu, Patryks25 napisał:

Mam tylko moduł. Sam zmieniałem u siebie na Q i kierownice multi z b7 także jak masz takie plany, lepiej szukaj modułu z "Q"

Pozdro

Ok, to dzięki wielkie za info i Sorka za spam w Twoim ogłoszeniu. Jak chcwsz to naciśnij flagę co masz po prawej stronie, to moderatorzy zrobią porządek tutaj:wink4:

Pozdrawiam :hi:

MOJE A4

1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...