Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer


Ostryga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów, jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość. Posiadam b7 z 2007 roku z nagłośnieniem bose, najprawdopodobniej oryginalnie. Mam taki problem ze słabiutko słyszę suba. Znajduje się on w tylnej półce. Niestety nie wiem jak się do niego dostać :// Jeśli miał ktoś z was problem i wie jak go rozwiać to byłbym wdzięczy . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dostęp do okablowania masz wyciągając sama kratkę głośnika. Jeżeli chcesz go wyjąć trzeba zdjąć półkę. W tym celu najpierw ściągasz maskownicę głośnika tam jest kilka śrubek, potem demontujesz boczne plastiki słupków, z tego co pamiętam najlepiej też wyjąć oparcia od tylnego siedzenia. Po wyjęciu tych rzeczy półkę dość energicznie ciągniesz do góry i w kierunku przodu samochodu. Trzeba to zrobić z wyczuciem bo na końcu półki pod samą szybą są zatrzaski przyklejone do laminatu półki i łatwo je wyłamać. 

Ogólnie jeżeli nie masz dzielonej kanapy to fajerwerekek z suba się nie spodziewaj...nie zagra to jak w avancie. U mnie dopiero dobrze bass słychać po wsadzeniu drugiego suba BOSE w koło zapasowe (sub z mazdy). 

Pozdrawiam, 

Darek 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...