Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagażnik rowery na hak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Polecicie coś dobrego na hak?

Bagażnik na dwa rowery, więcej nie potrzebuję, cena w miarę przyzwoita, nie więcej niż 1000zł bo jeszcze muszę zamontować hak. Generalnie zastanawia mnie jak to jest zamocowane, że ma się nie ruszać na boki, jak jest przykręcone tylko do kuli haka?

Patrzyłem na modele:

Bagaznik-Platforma-rowerowy-na-hak-SIENA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 619 zł - Bagażnik Platforma rowerowy na hak SIENA 2 rowery (7251589455). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Wątpliwy sposób mocowania jednego z rowerów na pasek jak do spodni ... 

AMOS-TYTAN-BAGAZNIK-ROWEROWY-HAK-2-rower
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 699 zł - AMOS TYTAN BAGAŻNIK ROWEROWY HAK 2 rowery (8848669150). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Mocowanie rowerów również na paski

skladany-BAGAZNIK-rowerowy-platforma-NA-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 748 zł - składany BAGAŻNIK rowerowy platforma NA HAK EUFAB (8362549969). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Tu mocowanie wydaje się sprytniejsze, bo jest podparcie do ramy i dopiero pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam ten:

Viking_bagaznik_na_hak.jpg?lm=1582793828
BOXCARS.PL

Bagażnik rowerowy na hak Viking 2   Viking 2 to wysokiej klasy bagażnik rowerowy na hak marki Inter Pack. Dopracowana konstrukcja i kompaktowe rozmiary idą w tym modelu w parze z doskonałą...

Mam wersję na 3 rowery i jestem naprawdę zadowolony. Od Thula różni się tym, że jest stalowy przez co cięższy i ma mniejszą nośność, ale coś za coś, cena też jest inna. 
Jest za to odchylany, więc z dostępem do bagażnika nie ma problemu, światła są składane i rowery stabilnie mocowane. Na haku też siedzi dobrze. Siłę zaciśnięcia reguluje się takim pokrętłem i później zaciska pociągając za uchwyt. Jest to na tyle duża siła (przy odpowiednim ustawieniu), że nic na boki nie chodzi podczas jazdy. 

Aha - gdybyś się zastanawiał czemu warto dopłacać w porównaniu do jakiś tańszych wersji, np. tych co wymieniłeś. Ze względu na ten sposób mocowania, o którym wspominałem, regulacji dokonujesz tylko raz. Później już tylko kwestia nałożenia na kule i zaciągnięcia wajchy. Z tymi tańszymi tak nie ma - co zakładanie regulacja na nowo. 

Edytowane przez Remilo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam platfiormę ATERA

 

WWW.STREFAKIEROWCY.PL

Bagażnik na dwa rowery Atera Strada Sport M2 to naszym zdaniem produkt o najlepszym stosunku ceny do jakości. Charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, świetnym systemem montażu na kuli...

Mam na trzy rowery + dokładka na 4-ty. Stabilna konstrukcja stalowo-aluminiowa. Zrobiłem nim ponad 700 km nad morze i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ma zamek zarówno platforma jaki każdy uchwyt rowerowy.  Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...