Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne składanie lusterek


wojtas.jim.f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Próbowałem dzisiaj zakodować automatyczne składanie lusterek, ale niestety bez skutku.
Sądziłem, że gdy przy cofaniu lusterka się obniżają to będzie i silniczek składania lusterek, ale chyba się myliłem. 

Co do samego kodowania: 

[52 - Drzwi pasażera] -> [Kodowanie -07] -> [Kreator długiego kodowania]  i zaznaczyłem w jednym z bajtów -> Comfort Mirror Folding active (nie pamiętam z głowy już który to dokładnie bajt był)

[42 - Drzwi kierowcy] -> [Kodowanie -07] -> [Kreator długiego kodowania]  i zaznaczyłem w jednym z bajtów -> Comfort Mirror Folding active

[46 - Central Conv.] -> [Kodowanie -07] -> [Kreator długiego kodowania]  i zaznaczyłem w jednym z bajtów -> Folding Mirrors installed.

Po całej tej akcji kodowania w MMI pojawiła się opcja włączenia opcji składania lusterek, ale niestety bez rezultatu.
Teraz pytanie do forumowiczów, czy został jakiś krok pominięty czy faktycznie nie ma tam silników.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy się zgadza: 

audi-auto-folding-mirrors.png
MR-FIX.PL

Przy parkowaniu warto zwracać uwagę na to czy lusterka nie wystają poza obrys miejsca parkingowego. Na szczęście można uruchomić funkcję, dzięki której lusterka automatycznie złożą się po zamknięciu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krystianooo napisał:

Sprawdź czy się zgadza: 

audi-auto-folding-mirrors.png
MR-FIX.PL

Przy parkowaniu warto zwracać uwagę na to czy...

 

Jedynie czego brak to możliwości przekręcenia pokrętła na godzinę 6.

Niestety w tym samochodzie tego nie ma, ale skoro obnizaja się lusterka przy wstecznym to znaczy że musi tam przecież być jakiś silniczek. Głównie chodzi o to żeby ustawić przy zamykaniu samochodu składanie lusterek. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz silniczek do ustawienia lusterka. Poczytaj jakie masz numery sterowników drzwi i będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...