Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mechanik mnie nie naciaga?


nexetix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oddalem Swoje Audi a4 b6 1.6 ALZ do mechanika zeby wymienil obudowe termstatu razem ze srodkiem, wiem ze jest tam trudnuy dostep wiec spodziewalem sie kilku 100 jest nawet zalozony podobny temat w ktorym mechanik mowil o 5 godzinach pracy, natomiast ten do ktorego ja sie udalem po zrobieniu pracy zazadal 1300zl za wszystko 1000zl za robocizne a 300 na czesci. Nie jest to troche za duzo albo nie robil tego celowo w zolwim tempie az 10 godzin?

 

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w zależności od regionu. Za 1000 zł to Ci wyjmą słupek i wsadzą ponownie w moich rodzinnych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muniek32 napisał:

Cena w zależności od regionu. Za 1000 zł to Ci wyjmą słupek i wsadzą ponownie w moich rodzinnych stronach

Dolnyslask, glogow

Edytowane przez nexetix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę powinno się znać przed robotą a nie po...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, nexetix napisał:

Witam oddalem Swoje Audi a4 b6 1.6 ALZ do mechanika zeby wymienil obudowe termstatu razem ze srodkiem, wiem ze jest tam trudnuy dostep wiec spodziewalem sie kilku 100 jest nawet zalozony podobny temat w ktorym mechanik mowil o 5 godzinach pracy, natomiast ten do ktorego ja sie udalem po zrobieniu pracy zazadal 1300zl za wszystko 1000zl za robocizne a 300 na czesci. Nie jest to troche za duzo albo nie robil tego celowo w zolwim tempie az 10 godzin?

 

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Zobacz ten link poniżej. Termostat jest w tym samym miejscu co u mnie w 1.8t. Zmieniałem samodzielnie i według mnie 5 godzin to chyba z dwoma kawami, pojechaniem do sklepu po nowy termostat itd. Rozkręcania prawie nie ma, najtrudniejsza operacja to chyba alternator wyciągnąć.  . 

e1d81c4080_100098374_o2.jpg
SMUDLANS.BLOG.CZ

Vozidlo - Audi A4 8E (B6) r.v. 2002Motor - 1.6 75kW - Benzin - typ: ALZTermostat - č. dílu: 06B121111CFoto: 1. Odpojíme baterii, protože... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciągnął ? orżnął !!! 

za robote max 200zł  do alternatora jest dobry dostęp robota to ze 2h-3h na spokojnie i to chyba jak by ktos 1 raz robił 

masakra co za poje.... ten mechanik  za odkrecenie chyba 8 śrubek 1000zł

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobry magik jak za wymianę termostatu krzyczy 1000 :co:

Myślę że za remont 1.6 mogłoby 20k braknąć u niego ... :polew:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na zwykłego naciągacza, tragedia i żenada w jednym.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...