Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech 2.0 TFSI - za cichy


Osqr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w swojej audi z USA miałem wydech 2x0, przerobiłem go na 2x2, wywalając przy tym środkowy (zostawiłem tą małą puszeczkę za nim, w stronę kata) + 2 końcowe przelotowe z Buzzera. W środku jest efekt "drone" między 2, a 3 obrotami, wydech fajnie mruczy na wolnych, ale po przyspieszeniu jest cichy, tak jakby zdławiony.. Jest znacznie cichszy niż się spodziewałem, że będzie. Co polecacie zrobić? Wyrzucić te końcowe i wrzucić rurę zamiast nich, czy może to wina tego, że mam ori kata i jest za cicho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłeś od d*py strony w zasadzie. Pierwsze co się robi w 2.0tfsi to wstawiasz DP ze sportowym katem lub i bez, wywalasz pierwszy środkowy ( ta mała puszka za katem ) i już wtedy jest duża różnica. dalej mogłeś wrzucić ori od S4 i ew. wywalić drugi środkowy, który jest przelotowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 15:22, pioneer1000 napisał:

DP ze sportowych katem,do 2.0tfsi moze cos polecasz? nie musi być drogi:) najlepiej link z allegro ?

Ja mogę polecić tylko to czego sam używam/co sam mam, czyli BAQ exhaust, nie znam obecnych cen, ale swój ori można sprzedać za 800+ i wtedy cena nie jest taka duża:) jakby co mam też na zbyciu końcowe od s4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...