Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja BNS 4.2 można wybierać tylko dwie opcje menu


LukaszxxxD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, mianowicie nie mogę wybrać innych opcji w żadnym menu nawigacji czy to wpisywanie nazw ulic tylko dwie litery się przełączają mimo innych dostępnych, czy wybieranie ustawień nie mogłem wybrać opcji SW DOWNLOAD przy próbie aktualizacji języka i nie wiem czy to wina gałki czy oprogramowania dodam że jest niemieckie a jak wchodzę w opcje zmiany języka to się zawiesza znika pasek zaznaczenia i zostaje malutka strzałeczka

 

Edytowane przez LukaszxxxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak byś podał więcej informacji ?

Wcześniej działało ?

Coś próbowałeś wgrywać i się popsuło?

Kupiłeś auto już z uszkodzoną navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku cos takiego było z tym menu. Jest tam oryginalna niemiecka mapa i tez nie mogłem wybierać więcej niż dwie opcje. Generalnie nie używałem wczesniej tej nawigacji tylko z ciekawości włączyłem a teraz znalazłem możliwość spolszczenia menu i polską mapę (próbowałem uruchamiać na załączonym filmie) i dostrzegłem ze jest robiłem z wybieraniem trzecich i kolejnych funkcji czy opcji. Początkowo myślałem że źle nagrałem płytę ze spolszczeniem bo nie mogłem wybrać trzeciej opcji czyli SW DOWNLOAD 

Edytowane przez LukaszxxxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że navi jest uszkodzone.

Czy ktoś to naprawia to nie wiem.

Można by było podnienić od kogoś jednostkę i sprawdzić, ew.kupić używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Okazało się że była niesprawna gałka w panelu, podmiana rozwiązała problem. Ktoś juz grzebał przy tym, jak go wyciągnąłem to dopiero zobaczyłem urwane zatrzaski ale mimo, że dociskałem to mocno, to i tak nie działało jak powinno trochę łapało trochę nie, czyszczenie tez nie pomogło, przełożyłem przyciski i jest jak w oryginale 

1401D243-073E-4956-B5BF-7A7A769732A2.jpeg

Edytowane przez LukaszxxxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...