Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalne oświetlenie tablicy led. Błąd żarówki.


bastiv40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nabyłem drogą kupna oryginalne ledy do oświetlenia tablicy o numerach 4H0943021 i 4H0943022. Po montażu chwilę działały, a po wyłączeniu świateł, uruchomieniu silnika i włączeniu świateł działają kilka sekund i wywalają błąd na fisie. Byłem przekonany, że skoro ledy z allegro potrafią działać bez problemu, to te oryginalne tym bardziej i z tego powodu nie zagłębiałem się w temat. Niestety się rozczarowałem.

I teraz pytanie - czy da się to jakoś prosto ogarnąć (np. czymś takim 

500_500_productGfx_110fc30bf7b192d719d78
WWW.SKLEPLEDOWY.PL

Typ: Filtr CANBUSRezystancja: 50 Ohm Audi

czy kasa poszła w błoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz dobrym tropem... ale w tym cudzie co wstawiłeś nie jest napisane ile to ma Wat. Pamiętaj, że to jest rezystor, który na dzięki swojej pracy zmienia prąd w ciepło i się mocno grzeje - jak dasz za mały to będzie można śmiało na nim jajecznicę zrobić. Jest na forum wątek o oświetleniu led - zapraszam do lektury: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo podobnego było linkowane w temacie, który podrzuciłeś i do tego do lampek jak te które mam. Chyba zaryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bastiv40 napisał:

Coś bardzo podobnego było linkowane w temacie, który podrzuciłeś i do tego do lampek jak te które mam. Chyba zaryzykuję.

Próbuj - tylko pamiętaj aby zamontować rezystor tak aby nie dotykał niczego łatwopalnego. Najlepiej aby dotykał dużego kawałka blachy wtedy będzie ciepło lepiej odprowadzał. 

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...