Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzejąca się felga lewa przód


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z grzejącą się felgą lewa przód. W piatek wymieniłem tarcze i klocki bo poprzednie pokrzywiło. Mysłałem że problem z grzaniem był przez krzywą tarczę. Po wymianie dalej grzeje. Tłoczek sprawdzony prowadnice też sprawdzone chodzą luźno. Mechanik sugeruje mi wymianę pompy abs ale ona żadnych błędów nie zgłasza. Co jeszcze może być przyczyną tego staniu.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, gados82 napisał:

Tłoczek sprawdzony prowadnice też sprawdzone chodzą luźno

To w zasadzie główne przyczyny problemu z grzaniem hamulca/hamulców, sprawdzałeś osobiście ten stan rzeczy czy to tylko info od mechanika?

Warto by było też wiedzieć czy prowadnice mają płaską powierzchnię na całej płaszczyznie (czy nie ma wyrobionych wgłębień od pracy klocka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście tego nie sprawdzałem. koło stawia opor nawet to czuć jak stoję na światłach wszyscy na hamulcu a ja nie musze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gados82 napisał:

osobiście tego nie sprawdzałem. koło stawia opor nawet to czuć jak stoję na światłach wszyscy na hamulcu a ja nie musze 

To sprawdź sam. Problemem może być też spuchnięty przewód elestayczny. Jak koło będzie kręcić się z oporem bo zacisk trzyma tarcze możesz popuścić przewód lub odpowietrznik, jak zejdzie ciśnienie i zacisk puści tarcze to wiesz że masz przewód do wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jutro do sprawdzenia a co myślisz na temat pompy abs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...