Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktoś pomoże w wyborze laptopa?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, noszę się z zamiarem kupna laptopa, do przeznaczenia mam maksymalnie 2500zl,chciałbym żeby laptop miał dysk ssd, amd ryzena badz pentiuma 5 no i ramu z 8gb, macie jakis pomysl co wybrac do tej kwoty? 

Sprzęt bedzie glownie uzywany do ogladania filmow, korzystania z internetu ale fajnie by było żeby jakąś gre też odpalił raz na jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę odpalić, tzn jaka? Bo i saper jest grą. Pentium 5, a właściwie "D" to proc z 2005 roku ;) i najważniejsze pytanie, nowy, czy używany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa miesiące temu i polecam

socialMediaPhoto.ltr?plu=1210735
WWW.EURO.COM.PL

Laptop HP 15s-eq0017nw 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win10 w RTV EURO AGD. Ekran: 15,6 cala, 1920 x 1080 pikseli, Procesor: AMD® Ryzen 5 3500U 2,1 - 3,7 GHz, Pamięć: 8 GB...

Ten sam z oleole na allegro

HP-15s-eq0017nw-15-Ryzen-5-3500U-8GB-RAM
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2149 zł - HP 15s-eq0017nw 15'' Ryzen 5 3500U 8GB RAM 512SSD (9047807347). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Ekran Sva matowy,  SSD 512 na m2 i naprawdę fajna obudowa i  klawiatura.

Co do gier to nie wiem, bo do gier mam xboxa.

Z minusów 2gb z ramu zabiera wbudowana grafika, ale ztego co wiem to standard przy ryzenie i Radeon Vega 8. Nie ma  lanu i napędu dvd.

Windows startuje w około 8 sekund :D

I najważniejsze zwrot HP 200pln. Tylko musisz zgłosić przed zakupem. Co i jak wujek google.

Ja kupiłem w cenie 2300 na rtv agd, ale to  chyba przez wysoki kurs dolara podrożało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mysle o nowym, mam do gier ps4, switcha a laptop to chyba w sumie tylko do csa i to tak od swieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

socialMediaPhoto.ltr?plu=1211416
WWW.EURO.COM.PL

Laptop ASUS TUF Gaming FX505DY-BQ024 15,6" AMD Ryzen 5 3550H - 8GB RAM - 512GB Dysk - RX560X Grafika w RTV EURO AGD. Ekran: 15,6 cala, 1920 x 1080 pikseli, Procesor: AMD® Ryzen 5 3550H 2,1 - 3,7...

 

Trochę droższy ale w tej cenie chyba rozsądny wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła pora na kupno laptopa. Ceny wystrzeliły i to sporo. Ja za swojego dałem 1849zł w październiku. Jest to Dell z  i3-8145U,8GB RAM 2400 MHz,SSD M.2 256GB. Dla mnie najważniejsze było że jest możliwość dołożenia dysku i jeszcze jeden wolny slot na RAM. Jak sprawdzałem z ciekawości szybkość odpalania windowsa to wychodzi jakieś 6s :) Obecna cena ZA TEN SAM to 2499zł. 

Ogólnie to nie mam się przy nim do czego przyczepić. Wypas to nie jest ale ma to czego potrzebowałem. I naprawdę zasuwa :p A od grania mam telefon i Xbox One ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...