Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanko w sprawie radia chińczyka android


Konradowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Panowie pytanko takie po zakupie radia android chińczyka nie dedykowanego do Audi. 

Troszkę gorzej gra niż fabryka  teraz pytanie.

1.podłączyłem tylny wzmacniacz za pomocą przejściówki takiej jak na foto i czerwony przewód zasilajacy podłaczyłem do plusa od radia czy tak jest w porządku bo ten tył ledwo słychać a przecież ma wzmacniacz Czy to zasilanie po plusie jest za słabe i lepiej np podciągnąć prąd z aku lub jakieś inne sugestie ?

2. przednie głośniki dużo słabiej grają czy da się podłączyć do takiego radia jeszcze jakiś przed wzmacniacz ?

Żeby nie było dla tych co się znajo że kupiłem chińczyka i myślałem że będzie grać jak bose.. szukam rozwiązania żeby grały podobnie jak fabryka na tej stacji ktoś coś?.

 

20200425_090306.jpg

Screenshot_20200425-141657_Allegro.jpg

Screenshot_20200401-201104_AliExpress.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to ci pomoże https://a4-klub.pl/topic/434628-radio-android/page/3/

myśle nad tym samym radiem co wsadziłeś możesz dać lepsze fotki jak to siadło ? oraz link do radyjka ? 

w pasacie b6 jest słaby zasięg radia FM  nie odczuwasz tego problemu w a4 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

Tutaj masz linka do radia 

Więcej napisze później jak będę miał czas. Jest trochę zabawy z zamontowaniem i to jest najtrudniejsze a że to radio nie posiada adaptera canbus trzeba pociągnąć plus z zegarów żeby radio wyłączało się po wyciągnięciu klucza że stacjki. Szczerze jeśli masz te 400zl więcej to kup dedykowane. Więcej fot też później 

 

Co do radia w a4 b6 avant radio u mnie śmiga elegancko tylko jak jest brzydka pogoda to gubi fale i trzeszczy nie używam wzmacniacza anteny bo u mnie bardziej zakucał sygnał niż bez. 

Edytowane przez Konradowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...