Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenę logów BFB


Cycu19911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, od dłuższego czasu "walczę" z poprawnymi logami. Do tej pory zregenerowane turbo oraz założony DP, martwi mnie troche przeładowanie turbiny lecz chciałbym żeby się wypowiedział ktoś kompetentny jaka może być przyczyna?? Zanim nie wykastrowałem jej z kata turbo lekko niedoładowywało, teraz jak ma luźno to przeładowuje...ściągać turbo i skręcić sztange??

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cysiek18 napisał:

Skręć trochę sztangę, reszta wygląda w porzadku :) 

A znasz może jakiś patent jak to zrobić na aucie? Bo jak pomyślę że mam ściągać czwarty raz turbo....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia na aucie.
Potrzebujesz długą mała nasadkę 10mm (1/4), małą grzechotkę i przedłużkę, oraz mały/średni płaski śrubokręt, opcjonalnie magnes na teleskopie taki mały.
Ściągasz puchę filtra, śrubokrętem ściągasz blaszkę zabezpieczającą z 2 nakrętek. Teraz nasadką odkręcasz nakrętkę. Drugą nakrętkę kręcisz palcami. Dokręcasz pierwszą i teraz najgorsze założyć tą blaszkę zabezpieczającą. Ja się tu wspomagam magnesem i na nim wkładam blaszkę za turbo i dociskam palcami.
Za 1szym razem długo schodzi, ale jak sobie ogarniesz na swój sposób to regulacja tego na aucie to 15 min. No i auto zimne, bo na ciepłym to średnio to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz kręcić sprawdź ile ładuje na odpiętej kostce n75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...