Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie zapłonu.


Tomekkk828

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem z wypadaniem zapłonu. Historia wyglada tak. Zajechałem do mechanika ponieważ przy wciśnięciu gazu do końca przełączało w tryb awaryjny i nie pracowało na jednym cylindrze. Wypadanie zapłonu cylinder 2 później 2 i 3, po kilku próbach 1, 2, 3. Pozmieniałem cewki, świece dalej to samo, w międzyczasie ukradli mi auto, znaleźli wróciło z zajechanym silnikiem. Brak kompresji na całej lewej stronie, wyjęcie silnika wypalony tłok. Kupiłem słupek. Założony osprzęt silnik na aucie daje mu do pieca znowu to samo. Wypada zapłon cylinder 1, 3. Kompresja na każdym jest, wtryski były ze słupkiem ogólnie chodziło to na wcześniejszym aucie. Zmienione cewki i świece na nowe wciąż ten sam problem. 
Może macie jakieś sugestie? Gdzie szukać problemu pompa wysokiego ciśnienia, wtryski nowe, pompa małego ciśnienia czy iść w elektronikę? Dzięki bardzo za każda sugestie i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Tomekkk828
Problem rozwiazany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia problem rozwiązany. Gdyby ktoś miał podobny problem sprawdźcie katy. Dzięki przemek530d za podpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomekkk828 napisał:

Temat do zamknięcia problem rozwiązany. Gdyby ktoś miał podobny problem sprawdźcie katy. Dzięki przemek530d za podpowiedz. Pozdrawiam

Może napisz co z tymi katami było nie tak i jak to rozpoznać. Z tego co kiedyś czytałem wiem, że zbyt wysokie temp. spalin przyczyniają sie własnie do ich uszkodzenua. Często w wyniku podniesienia mocy. Masz chipa u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze wtryski zaczynaly po prostu lac i przez to zaczal zapychac sie katalizator to jest moja rozkminka aczkolwiek nie jestem tego pewny w 100%. Co do chipa to nie posiadalem. Teraz katy do wyrzucenia wiec pojda downpipe i pewnie zmiana mapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przychodza mi powiadomienia nie wiem dlaczego. Na zegarach mam 160kkm jednak nie jestem pewny w 100% do autentycznosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...