Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem tu nowy i mam zamiar nabyć A4, być może moje pierwsze auto z grupy VAG.

Do tej pory ujeżdżałem BMW, Fordy, Renault, Volvo, Toyotę, Opla.

Będę wdzięczny za pomoc bardziej doświadczonych użytkowników.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

witam jaki interfejs diagnostyczny potrzebuje zeby się pobawić w oprogramowaniu W a4 b8 z 2014 r. Może jakiś link z konkretnym modelem do oprogramowania i kabelka .?

,,,

Witam wszystkich serdecznie, jestem z Radomia i dopiero przymierzam się do zakupu A4. To moje pierwsze audi stąd chciałem dowiedzieć się jak najwięcej o tym modelu i właśnie tak znalazłem się na tym forum. Pozdrawiam! :)

,,,

Fajnie, że tworzycie taką piękną społeczność.

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem A4 B8 Quattro w sedanie. Pewnie niedługo w odpowiednim dziale pochwalę się zdjęciami.

Liczę na Wasze wsparcie, a sam wniosę tyle ile mogę.

Dzięki!

Konrad

,,,

Szukałem audi a 4 b9 , wpisywałem w wyszukiwarkę to co ma b9 , a więc audi drive select, display , reflektory matrix oraz rok 2017 , pojechałem do Niemiec i kupiłem B8 , z kwietnia 2017 , nawet nie wiedziałem ,że były jeszcze produkowane , bo w artykułach motoryzacyjnych było ,że do roku 2015 , teraz będę chciał lekki tuning zrobić jak w poprzedniej audi a3 , robiłem w Poznaniu w tune force u Kminka , fakt wszystko dobrze zrobione iz 140 KM było 166 KM i 406 Nm, przjechałem 190 tys km bez awarii . kogo polecacie w Szczecinie , a może w Koszalinie , bo trochę daleko do Poznania i droga byle jaka , do Szczecina mamy nową S 6 teraz to szybko . Co sadzicie o tym aucie ,że to B8 wyprodukowane w 2017 ? będę musiał prosić o pomoc na forum w nawigacji , internecie itd . Pozdrawiam