Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem Mateusz, mieszkam w Poznaniu, wożę się obecnie A6 C6 w 3.0 dieslu 225km na cztery łapy kombi automat ;)

,,,

Witam wszystkich niedługo stanę się posiadaczem Audi a4 b8 2012 r. 2.0d zarejestrowałem się wcześniej aby zasięgnąć więcej informacji o tym modelu oraz posłuchać dobrych rad użytkowników tego samochodu.

,,,

Cześć wszystkim:) stałem się posiadaczem audi a4 b7 1.9TDI. Wpadłem na forum dowiedzieć się ciekawostek na temat auta. Miło mi że mogę razem z wami cieszyć się czterema pierścieniami :)

Pozdrawiam wszystkich.

,,,

Siemka wszystkim , jestem posiadaczem audi a4 b5 1.9 tdi od dwóch lat i nie wiem czemu tu wcześniej nie zajrzałem :) Aktualnie zbieram graty na silnik , żeby się to w końcu jakoś odpychało :grin:

Pozdrowionka dla wszystkich :D

95288676_3262607340450126_6153723859175473152_n (1).jpg

,,,

Witam wszystkich miłośników Audi, jestem tu nowy i chciał bym przywitać się z wami wszystkimi no i przede wszystkim łączyć pasję do tej marki i czerpać fachową wiedzę którą posiadacie :wink:

,,,

Chciałbym się przywitać, ponieważ jestem nowy na forum, ale posty czytam już od dłuższego czasu. Forum było mi już bardzo pomocne przy kilku pracach przy aucie. Mam nadzieje, że dzięki wam bd mógł pogłębić wiedzę na temat auta i rozwiązać wiele problemów.

Pozdrawiam.

,,,

Dzień dobry w tym pięknym dniu na forum ?

Dziekuje że  mogłem dołączyć do takiego wspaniałego grona jak Wy Panowie.

Będę czerpał inspiracje oraz jesli to mozliwe zadawał pytania co do mojej Ady ?

1.9 TDI

130KM

Grafit

6 skrzynia.

Bez pakietu s-line

Plany są co do modów, ale poki co ogarnięte zostały mini usterki poprzedniego właściciela tzw "pierdoły" ?