Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie/Malowanie Listw ozdobnych


ChinQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialbym prosic was o porade.

Mysle nad oklejeniem listw ozdobnych w moje audi. ( obecnie mam srebrne ) Chodzi o te na drzwiach i na liczniku.

Myslalem zeby pomalowac to na piano black ale czytalem ze bardzo mocno widac na tym zabrudzenia palce itd.

 

Pomyslalem tez zeby okleic to folia czarny carbon/szczotkowane aluminium ale czarne.

Co myslicie? Moze ktos juz robil to u siebie? Jakies zdjecia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nie maluj tego. Oklejanie folią 3M jest banalnie proste, ta folia bez grzania układa się idealnie. Poszukaj 3M 2080 czarny połysk - dla przykładu + rakla z filcem + nożyk do tapet/skalpel + opalarka na finisz. Nawet nie musisz dekorów demontować, docinasz prostokątne odcinki folii przykładasz na 1 końcu i odklejając zabezpieczenie od strony klejonej dociskasz raklą przez środek, później lecisz zaokrąglenia, brzegi i docinasz nadmiar skalpelem. Można też zdemontować dekory ale warto je w coś chwycić do aplikacji folii, albo pożyczyć trzecią rękę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hectic napisał:

Cześć,

nie maluj tego. Oklejanie folią 3M jest banalnie proste, ta folia bez grzania układa się idealnie. Poszukaj 3M 2080 czarny połysk - dla przykładu + rakla z filcem + nożyk do tapet/skalpel + opalarka na finisz. Nawet nie musisz dekorów demontować, docinasz prostokątne odcinki folii przykładasz na 1 końcu i odklejając zabezpieczenie od strony klejonej dociskasz raklą przez środek, później lecisz zaokrąglenia, brzegi i docinasz nadmiar skalpelem. Można też zdemontować dekory ale warto je w coś chwycić do aplikacji folii, albo pożyczyć trzecią rękę :)

Dzięki za odpowiedz ale temat już dawno ogarnięty. 

500DF519-72EA-45F0-A15D-29B1D73CE676.jpeg

EA2DD3DB-739B-4E05-BE8F-3E4070E6B84E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnąć ramkę wokół wyświetlacza ? Jest na wcisk tylko? Ten plastik gdzie jest między innymi przycisk od świateł awaryjnych. 

SmartSelect_20201109-213506_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  również mam zamiar okleić czymś standardowe dekory, Black piano odpada, kupiłem ori osłonę na tunel, znać na nim każdą rysę czy kurz (zdjęcie nieaktualne), dobrze, ze kompletu nie wziąłem. Myślałem nad szczotkowanym aluminium, tyle ze w wersji czarnej, szkoda że  takich nie wypuścili. Pozostaje więc folia, słyszałem też ze są firmy oklejające dekory zamszem czy czymś w tym stylu, ma to może ktoś z was i pokażę jak wygląda? A z tymi foliami do jak z trwałością? received_499661747530507.jpeg.65a985e7ba39ab62d02546f33d566d5a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...