Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa wspomagania wyje !


Kris1298

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Wymieniłem starą pompę wspomagania ponieważ strasznie wyła . Kupiłem zregenerowaną oryginalną pompę ZF i zalałem czerwonym olejem hydraulicznym . A teraz pompa wyje jeszcze bardziej . Nie słychać jej na wolnych obrotach ale gdy obroty są większe, ponad 2 tys to pompę już bardzo słychać . Szukam pomocy może ktoś miał podobny problem. Za odpowiedzi z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiam teraz ten sam problem i prawdopodobnie u mnie to maglownica. Zobacz, czy pod osłonami drążków kierowniczych nie masz oleju, musisz ściągnąć opaskę i delikatnie osłonę podważyć. Może też wąż być rozwarstwiony, który idzie od magla do pompy, wtedy jest mniejszy przepływ płynu i dlatego hałasuje.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szpakuziom napisał:

Ja przerabiam teraz ten sam problem i prawdopodobnie u mnie to maglownica. Zobacz, czy pod osłonami drążków kierowniczych nie masz oleju, musisz ściągnąć opaskę i delikatnie osłonę podważyć. Może też wąż być rozwarstwiony, który idzie od magla do pompy, wtedy jest mniejszy przepływ płynu i dlatego hałasuje.

Tylko że dokładnie rok temu zregenerowalem maglownice w renomowanej firmie . Mam wielki problem bo nie wydaje mi się że ta pompa będzie zepsuta bo jak czytam opinie o tej firmie od której kupiłem tą pompę to ma same dobre opinie oni ogólnie tylko tym się zajmują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...