Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immo problem.


Fish1991

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jest ktoś może z okolicy Warszawy co ogarnie wywalenie immo? Cały czas mam błąd że gubi sygnał i utrudnia mi to odpalenie auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie może ktoś miał styczność z takim urządzeniem ? niby na allegro same pozytywy ale czy to przejdzie w a4 b6 ?

 

 

Emulator-immobilizera-emu-immo-grupa-VW-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 65 zł - Emulator immobilizera emu immo grupa VW Audi VAG (7149769446). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile to ciągnie. Bo jeśli rozwiąże mi to  problem za 60pln i nie będzie rozładowywało aku to czemu nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie rozwiązania nigdy nie są dobre na dłuższą metę. Dogadaj się z kimś na grupie z okolic Warszawy a za pół darmo wywalą Ci immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj tylko napraw usterkę,albo to antena od immo albo transponder. Naprawa we własnym zakresie to koszt jakieś 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chętnie ja naprawie. Pomożesz? Od czego zacząć? Kod błędu? Ewentualnie co sprawdzić i jak. 

Dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. poleciałem zrobić diagnostykę i w silniku jest jeden błąd :

17978 -  Engine Start Blocked by Immobilizer
        P1570 - 35-10 -   - - Intermittent

natomiast w zegarach są dwa :

2 Faults Found:
01176 -  Key
        07-10 -  Signal too Low - Intermittent
01331 -  Door Control Module; Driver Side (J386)
        49-10 -  No Communications - Intermittent.

oczywiście dało się skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić VAG Commandera za parę zł, wyłączyć immo i na spokojnie szukać potem problemu... w EDC15 to jest prosta sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil podpowiesz co dokładnie kupić? Jakiś link z allegro? Byłbym wdzięczny. Czy immo da się wyłączyć vcdsem czy do tego trzeba szukać inny program? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kogos na grupie czy Ci nie pomoze w dziale zloty i spoty ;) jak nie suzkaj VAG K+CAN Commander 1.4 - nim bez problemu wyłączysz immo w EDC15.

U nas maja chore ceny z te interfejsy, ja brałem za grosze z ali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm. Dzięki za pomoc. Zaczynam kumać o co chodzi. Wolę kupić kabel za 150 zł i zrobić to sam i się czegoś nauczyć niz płacić kolesiowi ktory zrobi to samo za 400zl. A kabel zawsze się przyda. Zamówie kabel i napisze czy udało się to wywalić. Znalazłem nawet film na YouTube jak gość wywala to Commanderem więc powinno się udać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim kodzie usterki spróbował bym wrzucić nową pastylkę do klucza i przypisać tylko pin potrzebny więc jeśli nie ma to bez kabla się nie obejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodu do klucza niestety nie mam.Kabel już zamówiony. Po przestudiowaniu programu commander wydaje się to banalne. Napisze w tyg czy operacja się powiodła.Przy okazji sprawdzę realny stan licznika bo to też mnie zawsze ciekawiło ile tam tych Km przekręcili chamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kamil pisał warto szukać przyczyny dlatego napisałem co warto sprawdzić za 10zl. Jak immo wyłączysz to każdy będzie mógł samochód gwoździem odpalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzisz stanu bo w tych sterownikach się przebieg nie zapisywał... Będziesz miał wartość 0.

Probowalem tam wklepywać aktualny stan i sprawdzić czy zacznie liczyć, ale d*pa po wgraniu, zgraniu wsadu znowu 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy immo narazie wyłączę a jak będę miał kabel i trochę czasu to spróbuję wymienić ta pastylkę. Oczywiście muszę to przestudiować co i jak. Narazie wiem że muszę wyciągnąć kod PIN z licznika i przypisać go do nowej pastylki. Bede napewno próbował i jeśli będą sukcesy to opisywał je tu na forum z fotorelacją żeby pomóc innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem niestety po nie udanej probie wyłączenia immo. Kupiłem kabel vag commander 1.4 (china) auto się łączy wszytko fajnie. Niestety po odczytaniu EEPROM przycisk immo ON/OFF jest dalej zablokowany. poniżej wklejam screen jak to powinno wyglądać . Robiłem to wszystko według filmików na youtube. Tam wszystkim działa a u mnie już nie.

 

W dniu 14.06.2020 o 10:51, kamil-vag napisał:

Zapytaj kogos na grupie czy Ci nie pomoze w dziale zloty i spoty ;) jak nie suzkaj VAG K+CAN Commander 1.4 - nim bez problemu wyłączysz immo w EDC15.

U nas maja chore ceny z te interfejsy, ja brałem za grosze z ali...

Kamil pomożesz bo już mi ręce opadają. Może to być wina kabla ?

 

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może inny soft: 

Setup VAG K+CAN COMMANDER 1.4.exe

Jak zgrasz ten wsad to pokazuje Ci Login ? 

Jak tak kliknij save to file i zapisz na dysku i wrzuć tutaj...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...