Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Ostatnio zakupione audi a4 b8 2010 rok 2.0 tdi stąd moja obecność na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Marcin i zostałem właśnie szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 z silnikiem 2,7 TDI. Bardzo się cieszę, że Wasze forum działa i ma tylu pasjonatów marki, ponieważ sam również lubię przy swoich autach "pomajstrować", a wiedza fachowców z forum jest bezcenna o czy się już niejednokrotnie przekonałem. Jeszcze raz witam wszystkich bardzo serdecznie.

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tu Marcin, od 2 tygodni mam a4 b8 avant, 2.0, manual. Troche z przypadku, bo taka dostalem propozycje zamiany, ale celowalem w marke, tylko inny model, wiec ogolnie jestem zadowolony. 
Ale juz sie rozgladam za Q7, wiec Przy okazjj jesli ktos ma ochote na tego typu zamiane...

Pozdrawiam z Piaseczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W czwartek ogromne drzewo legło na mój parking. Zniszczyło doszczętnie kilka aut, w tym moją skode superb. Tym samym musiałem rozglądać  za nowym autem. Skoda była piękna. Mało mil, stan igła. Serce mi pękło. Chciałem kupić Passata, ale gdy zobaczyłem ją... Audi a4 2.0 tdi s line, czarna, 2005.. Wiedziałem, że muszę ją kupić. I tym sposobem stałem  się posiadaczem pięknej audi. To nie jest pierwsze auto tego producenta. Gdy mieszkałem jeszcze w Polsce, miałem audi 100, słynne cygaro, w benzynie z zamontowaną instalacja gazową. Ciężko było mi je sprzedać, gdy przeprowadziłem  się do Irlandii Północnej. Mam nadzieję, że a4 mnie nie rozczaruje. Cygaro bardzo ciepło wspominam. 

A mam też pytanie... Może jest na forum jakis użytkownik z Irlandii Północnej/UK lub Republiki IRLANDII? Chętnie nawiąże kontakt. Pozdrawiam serdecznie Adam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowni Zgromadzeni!
 Dość długo zbierałem się, by w końcu założyć tu konto, a gdy już założyłem, nie mogłem przemóc się do aktywności.
Mam na imię Bartek, mam 26 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Moja przygoda z Audi zaczęła się stosunkowo niedawno, gdy pierwsze odłożone pieniądze mogłem przeznaczyć na własny samochód.
Zastanawiałem się mocno nad dieslem, miałem dodatkowo do wyboru Renault Lagunę III oraz BMW E30 Touring (E31). Z racji, że pracuję za granicą, takie rozważania miały sens, ale moim skrytym marzeniem od zawsze było RS4 B7 i postanowiłem mieć choć małą namiastkę wozu spod znaku czterech pierścieni. Ciężko było znaleźć dobry egzemplarz, a gdy był dobry, to przerastał mój budżet. W końcu trafiłem i choć nie był to stan wzorowy, posiadał wszystko co chciałem.
Zanim znalazłem to własnie to forum posłużyło mi za bazę, przynajmniej pół roku odrabiałem lekcje, co z czym się je, jak to ma się z eksploatacją. 
I to forum pomogło mi w późniejszym czasie w dobraniu wszystkiego czego chciałem, od zawieszenia, po porady części zamiennych, czy tez naprawy i lokalizację usterek, a także projekty i porady.
I z tego miejsca, każdemu kto to czyta gratuluję i dziękuję. Przeglądając forum widzę wręcz przyjacielską atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc, z czego też anonimowo skrzętnie skorzystałem. Dlatego postanawiam dołączyć, i dalej korzystać a i może samemu podzielić się może nie wygórowaną wiedzą, ale doświadczeniem.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i myślę, że odnajdę się tutaj jak wśród swoich.
Mam w planach lekki projekt, gdy pozwoli na to czas oraz pieniądz i możliwe, że uda mi się nawiązać tu kontakt, znajomości i współpracę.
Autko służy mi jako daily car, dojeżdżam nim do pracy i póki co, nie mam zamiaru zmieniać.
Przywiązałem się i większość z Was zapewne rozumie co mam na myśli i w sercu.
Pozdrawiam Was raz jeszcze!

82944135_278078900217866_9032473615410294778_n.jpgPS. Zamieszczam tu parę fotkek103617761_585896679002447_204917342931454603_n.jpg, Audi było bardzo "gołe", póki co, jedynie wygląd, dalej popracuje z resztą 97994192_238185410769158_8648322705294098432_n.jpg104409695_692985661494253_2949951669470639977_n.jpg103464279_272229733891675_943145412052890270_n.jpg



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartRS napisał:

Witajcie Szanowni Zgromadzeni!
 Dość długo zbierałem się, by w końcu założyć tu konto, a gdy już założyłem, nie mogłem przemóc się do aktywności.
Mam na imię Bartek, mam 26 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Moja przygoda z Audi zaczęła się stosunkowo niedawno, gdy pierwsze odłożone pieniądze mogłem przeznaczyć na własny samochód.
Zastanawiałem się mocno nad dieslem, miałem dodatkowo do wyboru Renault Lagunę III oraz BMW E30 Touring (E31). Z racji, że pracuję za granicą, takie rozważania miały sens, ale moim skrytym marzeniem od zawsze było RS4 B7 i postanowiłem mieć choć małą namiastkę wozu spod znaku czterech pierścieni. Ciężko było znaleźć dobry egzemplarz, a gdy był dobry, to przerastał mój budżet. W końcu trafiłem i choć nie był to stan wzorowy, posiadał wszystko co chciałem.
Zanim znalazłem to własnie to forum posłużyło mi za bazę, przynajmniej pół roku odrabiałem lekcje, co z czym się je, jak to ma się z eksploatacją. 
I to forum pomogło mi w późniejszym czasie w dobraniu wszystkiego czego chciałem, od zawieszenia, po porady części zamiennych, czy tez naprawy i lokalizację usterek, a także projekty i porady.
I z tego miejsca, każdemu kto to czyta gratuluję i dziękuję. Przeglądając forum widzę wręcz przyjacielską atmosferę, fachowe doradztwo i pomoc, z czego też anonimowo skrzętnie skorzystałem. Dlatego postanawiam dołączyć, i dalej korzystać a i może samemu podzielić się może nie wygórowaną wiedzą, ale doświadczeniem.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i myślę, że odnajdę się tutaj jak wśród swoich.
Mam w planach lekki projekt, gdy pozwoli na to czas oraz pieniądz i możliwe, że uda mi się nawiązać tu kontakt, znajomości i współpracę.
Autko służy mi jako daily car, dojeżdżam nim do pracy i póki co, nie mam zamiaru zmieniać.
Przywiązałem się i większość z Was zapewne rozumie co mam na myśli i w sercu.
Pozdrawiam Was raz jeszcze!

82944135_278078900217866_9032473615410294778_n.jpgPS. Zamieszczam tu parę fotkek103617761_585896679002447_204917342931454603_n.jpg, Audi było bardzo "gołe", póki co, jedynie wygląd, dalej popracuje z resztą 97994192_238185410769158_8648322705294098432_n.jpg104409695_692985661494253_2949951669470639977_n.jpg103464279_272229733891675_943145412052890270_n.jpg



 

Witamy w klubie 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po długiej przerwie , kiedyś byłem tu stałym bywalcem pod nazwą Tomigsi , w temacie dłubania swojego afn sporo zostawiłem info tu na forum. pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...