Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po wymianie filtra buczy 1.8t 163koni


przemas2216

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam nietypowy problem ponieważ ostatnio stwierdziłem ze wymienię sobie filtr paliwa ,wiec kupiłem nowy filtr z mana mówią, że dobry i wg wiec założyłem odpalam auto a tam zaczęło wyć niemiłosiernie jakbym odkurzacz  miał pod autem ,auto pali od strzała przyspiesza normalnie błędów brak ,po otwarciu korka od zbiornika cisza dźwięk wydobywa się prawdopodobnie z filtra ,wcześniej przed wymianą nie było żadnych niepokojących dźwięków ,poprzednio z tego co zauważyłem był zamontowany filtr Boscha  ,wiem że było wiele tematów takich ale nie wszystkie jednoznacznie określały przyczynę ,wiem ze wiele osób miało podobne problemy i chciałbym żęby ktoś mi pomógł .pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem to samo trzy filtry wymieniłem łącznie z filtrem z aso mój problem rozwiązał filtr firmy knecht już półtora roku zero jakichkolwiek dżwięków 

FILTR-PALIWA-KNECHT-AUDI-A4-B6-B7-SEAT-E
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 121,99 zł - FILTR PALIWA KNECHT AUDI A4 B6,B7 SEAT EXEO 1.8T (6634089527). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez szpeler70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filtrami paliwa do 1.8t to jedna wielka loteria. Kupiłem ORI z ASO, włożyłem i buczy, wymieniłem na zamiennik mana pochodził kilka miesięcy bez problemu, ostatnio wymieniłem na jeszcze raz ori i do chwili obecnej jest jeszcze cisza. Musimy się chyba przyzwyczaić do tego buczenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie był taki myk , że meches źle założył filtr, tak , da się. Zaczęło buczeć aż buda rezonowała jak by ktoś udar odpalił. Pomogła wymiana filtra i pompy niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rattlesnake napisał:

że meches źle założył filtr, tak , da się

To ci taktyk....przecież na filtrze jest strzałka w którą stronę go zakładać....

Co do samego filtra w tym silniku był już jakiś czas temu taki temat i z tego co kojarzę kolega założył Knechta i się uspokoiło.

Zresztą ja np. u siebie przy wymianie oryginalnego filtra był założony właśnie Knecht + logo 0000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AndrzejK. napisał:

To ci taktyk....przecież na filtrze jest strzałka w którą stronę go zakładać....

Co do samego filtra w tym silniku był już jakiś czas temu taki temat i z tego co kojarzę kolega założył Knechta i się uspokoiło.

Zresztą ja np. u siebie przy wymianie oryginalnego filtra był założony właśnie Knecht + logo 0000

strzałki ok- tu się nie da spierdzielić ale te króćce zamienił - zasilanie z powrotem odwrotnie podłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...