Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja DELPHI RADIO


Goaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym zaktualizować mapę dla A4 B9 2016, nie mogę to zrobić, że tak powiem, "na legalu" przez myAudi, bo się okazało, że nie mamy jakieś tam licencji (o czym nie zostałam poinformowana, no ale człowiek uczy się na błędach i już wiem, że następnym razem o takie rzeczy trzeba się dodatkowo pytać).
Mam pobrane mapy przez chomikuj, wyczytałam, że potrzebuje aktywatora do map, wiec o to moje pierwsze pytanie, jak go zdobyć, gdzie go znaleźć?
Drugie i chyba najważniejsze pytanie, czy nie stracę VINu?
Widziałam gdzieś post i wpis, że po wgraniu nowych map pewna osoba straciła VIN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A4 B9 skonczyła sie licencja, dalsze aktulazizacje sa niestety płatne.

a jaka jest Nawigacja w tym aucie ?

wersja oprogramowania ?  moga byc fotki


.... z chomika  :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja nie ma znaczenia, przy navi Delphi nigdy nie było aktualizacji online.

Tylko wymiana karty wchodzi w grę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się do tematu z lekko innym problemem. Zakupiłem A4 B9 ale nie było przy niej karty sd w slocie, na stronie myaudi nigdzie nie mogę znaleźć możliwości pobrania map, licencja wygasła, w serwisie mi powiedzieli za nową kartę grube pieniądze, czy jest możliwość utworzenia takiej karty na nośniku sd w domowych warunkach? czy zostaje zakup od jakiegoś speca ewentualnie w serwisie? Nie musi to być najnowsza mapa wystarczy żeby to odpalić i żeby było bo i tak korzystam z AndroidAuto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Panowie, troszkę się podpaliłem (dobry sprzedawca zrobił swoje) i kupiłem sobie Audi A4. Oczywiście chyba możliwie najuboższą wersje :), aby dodać technologicznego kosztu kupiłem kod do Audi Connect. Dzięki Audi Connect mogę zobaczyć gdzie się aktualnie znajduję auto oraz czy wszytko jest zamknięte (trochę mało jak za 300 zł ale zawsze coś) :) .  Teraz do rzeczy czy jest sens płacić za aktualizacje radia, posiadam wersje softu 0740 oraz czy jakimś niedużym kosztem mogę na tym co mam odpalić android auto(w podłokietniku USB ONLY CHARGE)

Z góry dzięki za pomoc.

IMG_20200525_165135.jpg

Edytowane przez choke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja zawsze daje poprawki do systemu RADIA czy Multimedia

Jezeli chodzi o Android to RADIO nie obsluguje tego jesli masz   1 SLOT  :hi:

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrclaguna napisał:

Aktualizacja zawsze daje poprawki do systemu RADIA czy Multimedia

Jezeli chodzi o Android to RADIO nie obsluguje tego jesli masz   1 SLOT  :hi:

 

 

Wielkie dzięki za odpowiedź, hmmm troszkę mi przykro no ale cóż pojeżdżę z rok i będę może mądrzejszy :). Wiesz może jaki jest koszt takiej aktualizacji i czy muszę ją zrobić w ASO? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli dobrze rozumiem posiadajac zwykla navi a nie navi plus nie mam szans na zaktualizowanie czegokolwiek przez opcje w audi connect. Jak i nie znajde nic na necie zeby zrobic to samemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...