Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna konfiguracja A4 B7


jameson93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum i mam pytanko jestem w trakcje zakupu A4 B7 które jest dość dziwnie skonfigurowane. 
Ma sportowe fotele tapicerka Strato, kolor Phantome Black m.in jeszcze tempomat a brak jej np. Komputera pokładowego jak również kierownica jest 4 ramienna ale brak jej skóry. Czy było to możliwe to takiej konfiguracji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź VIN, albo niech właściciel wyśle zdjęcie wlepy w bagażniku, konfigurować sobie możesz, jak ci się podoba i na ile cię stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jameson93 napisał:

Wielkie dzięki za odpowiedz tylko dziwiło mnie tak specyficzne złożenie 

Wszystko jest możliwe, włącznie z korbami tył w B7 RS :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

ale kierownica bez skóry? to takie były w A4 b6/7? 

tak były - moja b7 jak kupiłem tez miała plastikowa czteroramienna kierownicę,  ale był RNSE , kolor fis , tempomat i bluetooth reszta wersja GL ( golas limited )  :decayed:

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Banan napisał:

tak były...

No właśnie już mnie jeden kolega uświadomił w tym, choć sam osobiście na żywo nie trafiłem na taką kierownicę.

Konfigurowanie audi nie było chyba łatwym zadaniem i stąd pewnie takie kwiatki w wyposażeniu poszczególnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie wszystkim sprawdziłem po numerze vin to audi i rzeczywiście tak ktoś go skomponował. No cóż kierownica do wymiany dołożyć manetkę do komputera i jest okej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reszta ok to akurat proste i niedrogie rzeczy do dołożenia , jest tempomat więc od razu multifunkcje modul kolumny obsłuży :thumbup1:

 

Juz mnie nic nie zdziwi w sprawie wyposażenia  - w c5 2001 mialem xenon , radio 2 din , solar i skladane lustra - a reszta baza łącznie z plastikową kierownicą :decayed:

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...