Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witamy ponownie

@TomekDGL skoro masz już konto na forum, to po co drugie założyłeś? Daj znać które zostaje.

,,,

Założyłem nowe konto ponieważ ,na stare Tomigsi nie mogę się zalogować , jak by  zwyczajnie nie istniało.

Edytowane przez TomekDGL

Może na początek przedstawię Audiczkę której jestem właścicielem już od około roku, jest to A4 b6 1.8t z oznaczeniem silnika BEX i napędem na wszystkie koła, zawieszenie to 1BV. poprzedni właściciel założył z przodu układ hamulcowy z S4, zaś z tyłu z wersji 2.0t. podobnie jest z układem wydechowym który również jest z dwulitrowej. Ja mam na imię Paweł i jak do tej pory sporo prac przy autach czy motocyklach wykonywałem sam.
Nie przedłużając, jeszcze raz witam serdecznie :)

Witam,

To i ja się przedstawię jako nowy użytkownik A4 Avant 2002.

Pozdrawiam wszystkich

Siemka, jestem Maciek.

Mam zaszczyt wejść do społeczności audi a4 z faktu że niedawno nabyłem taki właśnie samochód.

Pozdrawiam!

,,,

Siemano Wam :) Jestem tu Nowy I mam nadzieję że nie będziemy mieli zgrzytu ;) Wiele razy korzystałem już z Waszych porad i samochodzik hula :)

Pozdrówki ✌️