Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie równa praca silnika, szarpanie


Kermit90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni mam problem z szarpaniem i trzęsieniem całą budą na gazie jak się samochód zagrzeje idzie tak jakby na 3 gary, jak jest zimny to można powiedzieć że idzie normalnie. Byłem u gaziorza to wymienił świece, coś tam poustawiał ale jak się przejechałem to dalej to samo, wróciłem to stwierdził że może jeszcze spróbować przeczyścić listwę wtryskowa ale może być też wina po stronie przeplywki bo wyświetlił się check z tym błędem. Już myślałem że cała wina leży po stronie gazu ale wczoraj jak jechałem w dalsza trasę zaczęły się cyrki znów z szarpaniem aż nie dało się jechać na gazie więc przełączyłem na benzynę i wjechałem na ekspresówkę i nagle zonk, auto zaczęło poszarpywac nawet na benzynie i stał się jednym wielkim mułem gdzie z bieda szło wyciągnąć 100 km/h i zaczął migać check. Byłem pewny że to któras cewka więc kupiłem nowa, dziś wymieniłem próbując każda po kolei która by to mogła być i okazało się że pomimo wymiany cewki objawy są te same a ja już nie mam pojęcia co to może być. Może ktoś pomoże i podsunie jakiś pomysł bo ja już rozkładam ręce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem nie dotyczy instalacji LPG to po co w tym dziale zakładasz temat?

Sprawdź błędy, bez tego to możemy najwyżej strzelać co się dzieje. Co może być? Lewe powietrze, przepływka, świece, kable, czujnik temperatury itp.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje błąd przepływomierza ale czy przepływomierz mógł narobić takiego ambarasu? Na zimnym idzie dobrze a na zagrzanym masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra okazały się zepsute wtryski gazu, samochód temu jeździł źle też na benzynie bo widział mapę z gazu gdzieś szedł na 3 gary. Wystarczy w takim wypadku zapalić na nowo auto bez przełączania go na gaz i wtedy na benzynie da się normalnie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...