Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzator przenośny.


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma lub może coś doradzić? Na tą chwilę nie mam możliwości założenia splita(a tak naprawdę musiałbym multisplita),więc chcąc poprawić sobie komfort dostaje tylko to. Głównie chodzi o poddasze bo rekordy w upały to 30 stopni w pokojach :(

Nie chcę też wydawać ciężkiej kasy,więc cena do +/-1700zł. Dużo jest jakiś dziwnych firm,strach kupić. Np marki w sklepie Obi po 800-1200zł. 

Na tą chwilę najbardziej przekonuje mnie WHIRLPOOL PACW 29COL,który z uszczelką do okna wychodzi jakieś 1650zl.

Ktoś może coś poradzić w temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jak najcichszego, ja jakieś 2 lata temu kupiłem Eberga, jakiś podstawowy model za ~700PLN i chłodzi fajnie ale jest cholernie głośny, po dłuższym czasie głowa boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten whirpoola ma 51decybeli.

Nie wiem dokładnie jaki masz model,ale jak sprawdzałem Eberga to ma jakieś 61-65 decybeli. Niby 10 więcej ale może to znacząca różnica. 

Jak spisuje się ten Eberg,bo całkiem fajnie wygląda.

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 decybeli to przepaść, tylko poczytaj opinie bo często producenci zaniżają ten parametr. Sprawdziłem, mam dokładnie taki: 

, poza hałasem nie mogę narzekać, kupiłem z adapterem na ramę okna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i szukałem i wypada ten whirpool całkiem ok jeżeli chodzi o głośność. Zresztą i tak nie będzie chodził 24h a na pewno nie całą noc. Schłodzić przed spaniem sypialnie i pokój młodego i w dzień w salonie i tyle. 

Też w zestawie dają adapter na okno. 

Jeszcze trochę podpytam,poszukam,pooglądam i może coś znajdę. Na razie zostaję przy Whirlpool :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł whirpool. Ogólnie fajny,ale ciężki kloc :) Na szybko sprawdziłem ile decybeli ma,wyszło jakieś 50 decybeli 2 metry od klimatyzera,przy nim 57. Czyli znośnie. W trybie silent podejrzewam że bym spał :p Chwile się rozkręca ale po 10-15 min temperatura już spadła o pół stopnia. Będę testował w upały ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niewiadomo na ile można ufać takim wynikom robionym na telefonie :) Ale ogólnie to tv można oglądać w trybie cichym lub nocnym to już całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...