Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowa dla A4 i A5 (8W i F5)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeglądając internety trafiłem na taką informację. U nas na forum nie znalazłem takiej informacji, a komuś może się przyda taka wiedza:

EPKktkpTURBXy81ZDNlNWY4NjdmOTdiZjJmZGQ0Z
WWW.AUTO-SWIAT.PL

Aluminiowe listwy ozdobne w Audi mogą stać się źródłem zagrożenia. Niemiecki producent ogłasza akcję naprawczą modeli A4 i A5 z lat 2014 – 2017.
3916f77b.jpg
WWW.UOKIK.GOV.PL

Przedsiębiorca Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki AUDI, modele: A4 i A5 (typ:...

"W Polsce akcją objęto 732 pojazdy. To modele Audi A4 i A5 wyprodukowane w Niemczech od października 2014 roku do października 2017 roku.

W komunikacie przesłanym do UOKiK Audi informuje o ryzyku obrażeń. Okazuje się, że aluminiowe listwy ozdobne w drzwiach przednich i tylnych mogą się poluzować. Ostre zakończenia mogą zatem wyrządzić nam krzywdę.

Naprawa polega na wymianie listew na nowe, w których zastosowano ulepszony klej. Według informacji ADAC naprawa dotyczy listewek stosowanych w autach z nagłośnieniem Bang & Olufsen." Cytat z artykułu auto-swiat.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni tez zrobić akcje serwisowa dla odklejających śię podsufitek,bo ta przypadłośc chyba każdej B6 dotyczy^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...