Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Moja maszyna pali na mieście średnio 0koło 14 w porywach 15 litrów.Z tym że miasto jest wybitnie wyposażone w sygnalizatory świetlne w ilościach hurtowych(OLSZTYN) bardzo jestem dumny z tego powodu, gratulacje dla ratusza!!!!!!!. :thumbdown: :thumbdown:Natomiast w trasie spada do 10 literków, wydaje mi się że tak ma być że spalania nie da rady zmniejszyć (jeżdziłem na regulacje to samoinstalacja BRC 24)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie poodczas ostatnich dwóch tankowań wyszło 9,0 i 9,04 l gazu na 100 :tongue4: Jazda mieszana, na trasie do 120 z reguły, więc nie szarżuję :> Ale rewelka z tym spalaniem. Mam BRC24 jak już chyba wcześniej pisałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie podajecie ile spalacie średnio Pb na każde 100 km?

Moje wyniki na dystansie 11 000 km (04.2008 r. do 01.2009 r.)

Średnie spalanie LPG = 11,13 l/100km

+

Średnie spalanie Pb = 0,8 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 1.8 ADR spala 10 na trasie i okolo 15 w miescie ( rzeszów) i jak tak mysle to pasowalo by kupowac zawsze 1.8 T bo ma dobre osiagi i nawet mniej spala. A 1.8 jest po prostu MULASTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Sub ja mam 1,8T i po mieści pali mi około 13,2-13,6l/100km z początku bałem się zakupu samochodu na turbinie, ale teraz nie żałuję i wiem tylko tyle, że następny samochód musi mieć turbinę :>. A po trasie to raczej zależy od jakości gazu bo udało mi się zjechać do 8,6l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 58 litrach robię 300-330 km, to wychodzi ok.18 litrów po mieście. BRC sequent 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC sequent 56

a nie masz przypadkiem BRC SQ24 ???????

no chyba ze sie myle i masz 6 cylindrów :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie naprawdę nie mam żadnych problemów z instalką - nie odczuwam w jeździe żadnej różnicy w komforcie (czy sposób zasilania może wpływać na komfort???)- tak naprawdę to gdybym nie wiedział to nie zauważyłbym, że jadę na gazie... gazownik stwierdził, że akurat w 1.6 ADP można zastosować "zwykłą instalkę" ale z "lepszą elektroniką" - tak też zrobił:) - i jak dotąd jestem w 100% zadowolony (tfu tfu:))

MAM PYTANIE JA TEŻ JESTEM Z ŚWIĘTOKRZYSKIEGO (GDZIE ZAKŁADAŁEŚ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżdżę tylko praktycznie w Trójmieście-pali mi teraz (zima) 11 ltr gazu na 100km-spokojna jazda i mnóstwo świateł. Zakładałem instalację w listopadzie i na początku gaz był po ok. 2,3 PLN, a benzyna szła ostro do dołu... Miałem mieszane uczucia, ale teraz przy cenie 1,65 PLN na stacjach firmowych jestem bardzo zadowolony :). Mam sekwencje BRC 24. Ponieważ auto kupowałem od bardzo dobrego kumpla-to nie opowiadał bajek w stylu, że mu pali 6 czy 7 litrów benzyny i do tego w mieście-jak niektórzy jego znajomi przy takich autach-hehe, ale od razu powiedział, że latem bierze 9 litrów a zimą 10 ltr benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu zalozylem BRC SQ 24. wczoraj wracalem z trasy i spalanie wyszlo 8,5 l. srednia predkosc 90-100. jestem mega zadowolony bo koszt 100km wyszedl ok 14zl :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe? jeżeli gaz na BP kosztuje 1,85 to już wychodzi 16 zł

Orlen w Koluszkach 1.60 chyba albo 1.63 jakos tak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: panowie instalacja zenit motor 1.8t aeb wczoraj na orlenie 36l weszło po przejechaniu 370km czyli poniżej 10l w mieście + benzynka na rozgrzanie ale teraz szybciutko przelacza sie na gaz, tak jazda ekonomiczna ale pare 2litrowych beemek zrobionych na światłach. jak na razie to najmniej bylo 10.5 - 11 po trasie 8 (do 140km/h),czyżbym sie starzał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam instalację OMVL pali mi ok 11 l w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam maksymalnie na trasie spalil mi ok 11 L tyle tez mi pli przy w miare oszczednej jezdzie w miescie ale jezdze po trojmiescie wiec czasami stoje sobie w korkach w miescei pali 12.5 l ale ale przy dosc zrywnej jezdzie (audi a4 1.8T)lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...