Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Witjacie!!

Ja zalozylem sekwencje pali mi w miedzy 9 - 11 l na 100 balem sie ze bedzie wiecej ale to bardzo dobry wynik moim zdanien osiagi tez bardzo dobre roznice miedzy ben a gaz odczowam tylko podczas ruszania no i nie wielka przy deptaniu...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAH quattro, instalacja II gen., założona rok temu.

trasa Radom -> Kraków (200 km) + po mieście 60 km = 14 l,

100% po mieście = 20 l.

To moje pierwsze dwa tankowania, jeszcze nie nacieszyłem się samochodem, więc raczej go cisnę ;) We wtorek jestem umówiony na przegląd instalacji, może po nim się poprawi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek jestem umówiony na przegląd instalacji, może po nim się poprawi

niestety nic sie nie poprawi, bo instalacja jest zalozona i ustawiona poprawnie, tak wiec do 20 l na 100 w miescie musze sie przyzwyczaic :(

ps. gazownik po zauwazeniu instalacji Razmusa do silnika AAH pokrecil z niedowierzaniem glowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piasecznie bierze ze 12L/100km ale jak jedziemy do Dębowej to nie wiecej niż 10L/100. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl mieszany z klimą 12 l LPG.

Śledząc ten wątek oraz inne wydaje mi się że jadną z najoszczędniejszych instalek jest BRC (chyba że posiadacze ściemniają :bicz3:). Też macie takie odczucia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc ten wątek oraz inne wydaje mi się że jadną z najoszczędniejszych instalek jest BRC (chyba że posiadacze ściemniają :bicz3:). Też macie takie odczucia ???

To głównie zależy od mapy wtrysku, a nie od instalacji (mowa tu oczywiście o instalacji sekwencyjnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc ten wątek oraz inne wydaje mi się że jadną z najoszczędniejszych instalek jest BRC (chyba że posiadacze ściemniają :bicz3:). Też macie takie odczucia ???

Ja nic nie sciemniam, zobacz moje info o spalaniu i rachunki na paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalożyłem dzisiaj BRC SEQUENT 24 i spalił mi 13.5 w miescie przy niezaciężkiej nodze plus klima do tego.Jutro zrobie testa w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC Sequent 24. Do 3tys. rpm 10,5l/100 w cyklu mieszanym. Normalna jazda bez spoglądania na obrotomierz 12,l/100. :a4fan: + laweta+alfa156 javascript:void(0);

cry na lawecie, 16l/100. A Pb wychodzi tak 10% ilości spalonego gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie zdeka wkurzylem ... :angry: przed wczoraj zalorzylem instalacje BRC SEQUENT 24 i dzisiaj tak po przejechaniu 60km postanowilem zatankowac do pelna ...i co sie okazalo ? weszlo 10 litrow gazu ...to wychodzi jakies ponad 16/100 :( Z tym ze po zalorzeniu w celu sprawdzeniia pare razy noga w podlodze i raz vmax ktory wyszedl 190km na troche dziurawej obwodnicy a reszta jazdy to tak ok 3 tys. rpm. Czy to niezaduzo ??? ;/ Dodam ze paliwa spala mi 12-13L 100% miasto krotkie odcinki. I teras mam pytanie czy jak pojade do gazowni w celu zmnejszenia spalania czy strata mocy rozniesz bedzie odczuwalna jak w przyladku zwyklych instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla ktory kiedys mial Golfa zrobionego na gaz. Bez regulacji palil mu okolo 100/100. Ale auto szlo jak burza. Prawie jak WRC :D Mysle ze jak Ci go wyreguluja to autko bedzie slabsze. Podczas dzisiejszej jazdy nie zauwazyles czy autko czasem nie idzie lepiej..? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...