Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

To jest nie realne, żeby spalił 5,5l gazu. Tyle to może cienki o poj. 0,9l spali i to przy sprzyjających wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij nawet cienki tyle nie spali wiem bo jeździłem i spalanie miałem 6-7l, ale też wszystko zależy od nogi.. na mega emeryta może, może.. ważne, że jak jest lpg w aucie to czasem sprawdzić korekty 2min roboty, a chociaż wiadomo jaką dawkę paliwa silnik dostaję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali dużo i poskramiają tych co pali mało... Kolego miałem A3 na sekwencji z silnikiem 1.6 i nie zszedłem poniżej 8.5 litra no więc porównując A3 do A4..... A jeśli Ty Magicbattle masz styl jazdy starszego Pana i dopiero na 5 biegu od prędkości 70km/h dochodzisz do tych 110km/h to współczuję Twojemu dwumasowi. Byłem wczoraj z kumplem po motor w sumie zrobiliśmy 242km. Przed wyjazdem do pełna po przyjeździe znowu. I wyszło nie całe 25l. Czy można to nazwać trasą?? Raczej nie bo dużo miast mieliśmy po drodze. NO i jeszcze Twój tekst, że nie szanujemy silników..... Śmiech na sali.

nie wiesz jak jezdze to nie gadaj glupot ze przy 70 piatke wrzucam bo sie mylisz. pali ci tyle to pali. nie wiem czym sie kieruja osoby ktore pisza ze nie mozliwe ze tyle pali. jak ktos klamie ze niby mu malo pali to niech klamie jego sprawa. niech pali i 2 l albo 20l .

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

a co do cienkiego czy innych maluchow i tak dalej. to jest inna budowa silnika. starsze modele silnikow uproszczone starszej generacji pala wiecej. to jest forum audi i o tej marce sie wypowiadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 5,5l/100km

miasto 8,0l/100km

i nie ważne czy na benzynie czy na gazie, pali tyle samo... póki co :naughty:

I tak na fisie pokazuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na cholere kupowałem diesla jak moze mi spalic 5,5 litra gazu:wink:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pali 10,5/11 litrów gazu. w trasie potrafi zejść do 9,5 l czyli git :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ADP 5 lat i minimalne spalanie LPG to 8l/100km trasa po autostradzie za granicą

Na miejscu to 10 do 11l, gaz wyregulowany maksymalnie dobrze jak się dało, oczywiście nie na ubogo.

Samochód się jakoś odpychał ale mało tych koni na prawie 1300kg a spalanie też ma duże w porównaniu z 1,8 125KM

Teraz testuję 1.8T 163KM i Q, niżej jak 11l się nie udało, wprawdzie autostrady nie było, a nie jeżdżę jak emeryt:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko 2.4V6 pali przy spokojnej jezdzie 11l/PB ile spali gazu i czy warto zakladac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko 2.4V6 pali przy spokojnej jezdzie 11l/PB ile spali gazu i czy warto zakladac ??

to Ci powiem ze troche duzo pali :whistling: mi przy spokojnej jeździe na gazie (90 - 120km/h) pali jakies 10litów! Ostatnio przejechałem 350km a zbiornik mam 38L, w wiekszosci spokojnie, ale i tez przycisnąłem, aha no i na klimie, czyli wyszło około 11L/100km. na PB przy spokojnej jeździe jakies 8,5L/100km.... a u mnie 2,8 V6 pod machą :naughty:....

tak więc sprzedaj 2,4 i kup sobie 2,8 :wink:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

no a jeśli jeździsz w miare dużo to jak najbardziej sie opłaca!!!

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no duzo jezdze i nie wiem co zrobic ehhh powiem ze 2.4 to moje pierwsze mialem 2.8V6 lub 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spalanie moja ma dobre mam rozumiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 1.6 z automatem to i tak duzo chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...