Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieudolna próba kradzieży. A4 B8


Damian320d

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2020 o 18:40, Muskel1 napisał:

Mogę się mylić ale chyba wystarczy nr. VIN żeby dorobić wkładki. Wcześniej z kluczykami dawali do kompletu taki jakby breloczek z numerkami ale właśnie szkałem u siebie i takiego nie mam czyl już chyba nie ma w komplecie. Golf 7 żony też tego nie ma (nawet książki serwisowej). Nie dają już po prostu i tyle. Wiem że w A7 B7 i Golfie 6 jeszcze coś takiego miałem. 

Oczywiście że takie coś daja w komplecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jakby kogoś interesowało ile w ASO w Belgi kosztuje wymiana, to proszę bardzo patrzcie jaka ładna sumka 300 euro w cenie 74 euro dezynfekcja auta śmiech na sali :D

 

 

IMG_20200704_161036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dezinfekcja? Ze względu na Koronę? Tzn. Bo pracowali w Twoim aucie i przed oddaniem musieli go zdezinfekować? Czy zanim wsiedli do Twojego auta musieli go zdezinfekować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ze względu na koronę. Obstawiam, że zanim wsiedli. Ogólnie to jest jakiś żart 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformowali Cię uprzednio o tym że będzie płatna desinfekcja doliczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Poinformowali Cię uprzednio o tym że będzie płatna desinfekcja doliczona?

No coś Ty, niech mi ktoś powie że na zachodzie jest takie cudowne ASO, jak czasami czytam. Bzdura, takie moje zdanie. Pół roku temu nawet filtra paliwa nie chcieli wymienić chociaż mówiłem żeby zrobili to za dopłatą, nie bo nie ma tego w planie serwisowym dopiero przy przebiegu xxxx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ASO zawsze dają Ci zlecenie pracy do podpisania. Tam jest napisane zakres prac który mają wykonać bez podpisu tego nie wykonają. Tam musi być to wyszczególnione. Jak nie to nie płacę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprawa wygląda tak, masz serwisy co 30kkm czyli 30-60-90-120 i tak dalej i działa to tak jeżeli nie masz uwag co do sprawności auta więcej nic nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem ale pomimo wszystko zawsze (przynajmniej tak jest w Niemczech) zanim cokolwiek zrobią musisz podpisac zlecenie obojętnie czy to jest serwis czy samo dolanie wody do spryskiwaczy. Na zleceniu jest zakres wykonywanych czynności. Z tym zleceniem przychodzisz później po odbiór auta. Chodzi właśnie o to żeby później nie było niedomówień że kazałeś koła wymienić a oni Ci tarcze nowe wstawili bo zauważyli przy zmianie kół że zjechane. Nie płacę za rzeczy których nie zleciłem i nie podpisałem. Tak samo powinieneś sie domagać zwrotu za magię którą "zdezinfekowali" Ci auto bo nie byłeś o tym poinformowany.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...