Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odprysk na łączeniu dach/szyba


Syyyyyba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na zdjęciach. Planuję się za to zabrać, doświadczenia nie mam żadnego nigdy nic nie ogarniałem tego typu na samochodzie i myślałem tylko to lekko przetrzeć zamalować i tyle ale znowu będzie dziura i tak nie wiem. Poradzi ktoś coś? :)

104674630_304584723907428_7985513710273854168_n.jpg

 

Oraz 

75233462_1707675872715150_4158306524823714513_n.jpg

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysa jest jak najbardziej do spolerowania, ale to nad szybą to ciężka sprawa, do tego wydaje mi się, że tam jest szpachla pod spodem, czyli już jakaś przygoda musiała być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie szpachla tylko podkład. Kup APP R-STOP, papier ścierny 180, zmywacz sylikonowy (lub inny odtłuszczacz) oraz lakier do zaprawek. Papier wygnij w rożek i dokładnie to wyczyść do gołej blachy, odtłuść i małym pędzlem do malowania punktowego pokryj to APP, odczekaj 2-3h i następnie takim samym pędzlem lub wykałaczką połóż lakier. Robiłem tak u mamy w aucie, miała podobnie choć odprysk był mniejszy. Do tej pory nic się z tym nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się kłania,że czarny,to jednak elegancki kolorek jest:decayed:.U mojej żony miałem taki sam odprysk.Mam 5 ml lz9w.Nic nie polerowałem,tylko maznąłem i już tak 2 lata jeździ.Nawet nic nie widać.I nie wychodzi z powrotem.I tak samo traktuję wszystkie odpryski itp.Na twoim lakierze i innych,jaśniejszych takie coś może nie przejść i będzie widać.:wallbash:Chociaż w takim miejscu na 1 rzut oka też nikt pewnie nie zauważy.To by musiał wiedzieć i tam dokładnie popatrzeć;).U mnie taką rysę bym też tak maznął i pewnie by było ok.:banan: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianq@ malowałem to "Cortanin" Okej, dzieki wielkie ;)

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...