Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termostat gdzie jest


Mateusz52097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czystość się orientuję gdzie się znajduje termostat w audi a4 b5 2.6 ?

Bo mam problem bo auto pod czas jazdy na autostradzie z prędkością 120km/H delikatnie znaczy na się przegrzewac wskazówka nie dochodzi do 120stopni. Oczywiście po chwili wraca do normy może ktoś ma pomysł co to może być jak nie termostat. Dodam że wcześniej wymieniłem zbiorniczek I korek podejrzewam tez że to może być zapowietrzenie ukladu. Może ktoś miał podobnie jak rozwiązał ten problem. 

Rozgrzewa się mniej więcej do takiej temperatury co na zdjęciu. Oczywiście kontrolka się nie zapala. Temperatura na dworze około 30stopni. Nie sugerujcie się temperatura na zdjęciu 

Przepraszam za składanie pisanie w pośpiechu. 

Z góry dziękuję 

20200621_142524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem jeszcze jedna pytanie mam wiem że zadaje głupie pytania ale niestety nie znam się za bardzo. 

Łapie mi lewe powietrze. Mylę że przez taką plastikową cześć która naklada się na przepustnice do tego podłącza sie dwa węże od odmy oraz rurkę od filtra powietrza. Nie wiem jak to się nazywa może ktoś z was wie jak to się nazywa bo chciałbym to wymienić dodam że wymieniłem silniczek krokowy A obroty stałe są podniesione ponad tysiąc tak że dwie kreski. Myślałem że to może wadliwy  silnik krokowy.(przed wymiana nie nagrzeal się tak) pewnie nie ma nic z tym wspólnego ale mogę się mmylić.

I mam nawiązanie do tematu czy to przez to może mi się nagrzewac ? 

Chodzi to coś że zdjęcia 

Albo jakiś pomysł dlaczego się przegrzewa ? Test na uszczelkę głowicy robiony nic nie wykazało pompa wody pracuje ciśnienie jest. 

Pytam bo chce wyeliminować wszystko przed tym jak oddam do warsztatu na skomplikowana wymianę termostatu 

31b75819e78a0592med.jpg

Edytowane przez Mateusz52097
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...