Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, mam na imię Artur, pochodzę z Częstochowy, mieszkam we Wrocławiu. Obecnie jeżdżę Mazdą 6 2.0 z LPG 147 km, planowana przesiadka na a4 b8 3.0 TDI - mam nadzieje że wkrótce :D Pozdrawiam użytkowników forum.

Cześć od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 2.0 130

Pozdrawiam ?

Cześć,

tu Tomek ze Świerklańca, województwo śląskie. Szczęśliwy posiadacz A4 B6 Avant z 2003 roku.

Pozdrawiam,

Tomek

Witam Wszystkich
Mam na imię Rafał i jestem z województwa Podkarpackiego.
Od niespełna dwóch lat jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2004 roku i napędzanej silnikiem 1.8 Turbo BFB.
Mama nadzieje, że znajdę tu pomoc w swoich problemach z autem ale też sam będę mógł komuś pomóc.
Pozdrawiam !!

,,,

Czołem forumowicze. Jestem Grzesiek, pochodzę z małopolski i jestem obecnie posiadaczem wymarzonej s4b5. Na tą chwilę mamy 315 koników ale plany są na grubsze moce, myślę że dowiem się tutaj przydatnych rzeczy. Pozdrawiam, pjona?️?️IMG_20200411_182644.jpg

,,,

Dołączam do klubu A4 ponieważ przesiadam się z Q3. Ciekawy jestem opinii w dobie mody na SUV (czy dobrze robię ? :).

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i mam nadzieję że zyskamy na tym Wszyscy.