Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ma ktoś reduktor gazu na sprzedaż


MichaelAngelo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić reduktor gazu do a4 b6 2.0. Ponieważ po zgaszeniu samochodu gaz ciagle leci i przez to nie pali mi za pierwszym razem tylko za trzecim i wydaje mi się ze to przez ten reduktor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie kup nowy, takich rzeczy używanych się nie kupuje. Polecam sklep jacus.pl

Pytanie jaki masz stary, bo nie każdy będzie pasował p&p:facepalm: Mogą puszczać też wtryski ale wszystko do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje ja się nie znam mechanik mi mówił zebym kupił ten reduktor gazu to szukam a czy do konkretnego modelu jest jakie konkretny może podaj mi link proszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MichaelAngelo napisał:

Pewnie masz racje ja się nie znam mechanik mi mówił zebym kupił ten reduktor gazu to szukam a czy do konkretnego modelu jest jakie konkretny może podaj mi link proszę 

Po pierwsze to sprawdź w papierach jaką masz instalcje i poszczególne podzespoły i wklej zdjęcie reduktora i wtryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parownik używany chcesz kupić - to tak jakbyś klocki hamulcowe używane chciał kupić hehe. Jaką wtedy będziesz miał pewność że ten używany kupiony też nie będzie w takim stanie jak Twój? Albo padnie za rok lub dwa.

Nowe parowniki nie kosztują majątku, też polecam jacusia :D

ps Nie wiem jakie tu są zwyczaje ale moderacja powinna wywalić stąd ten post lub przenieść do działu kupię jak już.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utoonolem w samochodzie , problem jest taki ze nie mogłem odpalić wiec podłączyłem prostownik odpaliłem i pojechałem teraz wsiadam i chce odpalić a ekran się nie zapala i nie kręci rozrusznik wogole  tzn po przekręceniu kluczyka kontrolki się pała ale nie ekran , co robić , mam wracać na holu czy kolega z kablami rozruchowym wystarczy czy może z pozycji ewentualnie jakiś bezpiecznik ,nie mam pojęcia i siedzę i czekam na info 

 

 

3EA044A5-2B30-4C80-8EEF-DC2351E36A3F.jpeg

Edytowane przez MichaelAngelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...