Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zacisk Hamulcowy Kamoka- opinie przed zakupem


DamAciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na forum gdyż poszukuje Waszej opinii. Ostatnio z ojcem przy wymianie zacisków urwaliśmy śrubę i będziemy musieli kupic nowy zacisk. Ojcu znajomi w sklepie polecili w dobrej cenie oba zaciski na przód kamoki. Ogólnie o firmie kamoka obiło mi się o uszy i firma jak i opinie  wyglada w miare legitnie. Możecie mi podpowiedzieć czy będzie to dobry wybór? Czy przy następnej wymianie klocków nie zapiecze sie tak, ze sruby się znów pourywają? Niestety staruszek nie chce się namówić na używane więc pozostaje nam kupno nowego. Z góry dziekuje za jakiekolwiek pomocne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego urwała sie ta sruba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwały się prowadnice (była tak zapieczona) oraz tłoczek jest tez spieczony. Podejrzewam, że prowadnice nie działały jak powinny i wszystko się pogotowało łącznie z tarczami i klockami (przy dłuższym hamowaniu jak dostawało temp to biło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki odzew, że możesz sobie sam odpowiedzieć czy warto czy nie :dancing:

Poleć staruszkowi coś lepszego bo jak sie sypnie to będziesz słuchał drugi raz, że się zyebało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie zapewniali go ze kamoka jest dobra i może na spokojnie założyć. Z tego co szukałem w internecie to ludzie montują i jeżdżą i maja dobre opinie o ich częściach. Jeśli nie założyć kamoki to co zalozyc żeby było dobrze i na długo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori zacisk używany , zregeneruj  i pomaluj .Przeżyje Ciebie. :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekiel 13 mówisz że używany po regeneracji będzie lepszy niż nowy? Czytałem i kamoka to nie taka zła firma raczej żeby ich zacisk nie wytrzymał zanim będę sprzedawać auto :p poza tym musiałbym przekonać staruszka na regeneracje i malowanie wszystkich zacisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DamAciej napisał:

@dekiel 13 mówisz że używany po regeneracji będzie lepszy niż nowy? Czytałem i kamoka to nie taka zła firma raczej żeby ich zacisk nie wytrzymał zanim będę sprzedawać auto :p poza tym musiałbym przekonać staruszka na regeneracje i malowanie wszystkich zacisków

Dawaj to ogarnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...