Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż wspomagania


Matix9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wymienić wąż od wspomagania, z którym jest problem w przedliftach. Wyczytałem w innych tematach że trzeba w wymienić na wąż o numerze 8R1422893R, lecz z tego co widzę jest ciężko dostępy. Tutaj moje pytanie czy jest możliwość wymiany na inny ? Czy musi być z koncówką R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matix9 napisał:

Witam, chciałbym wymienić wąż od wspomagania, z którym jest problem w przedliftach. Wyczytałem w innych tematach że trzeba w wymienić na wąż o numerze 8R1422893R, lecz z tego co widzę jest ciężko dostępy. Tutaj moje pytanie czy jest możliwość wymiany na inny ? Czy musi być z koncówką R?

daj VIN

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K1 422 893 DB to ten bo jest dłuższy 

Chyba to będzie ten bo używki nie dostępne, z tego co znalazłem nowy 250$

Czyli muszę szukać o tym numerze ?

Edytowane przez Matix9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev mam do wzięcia przewód o numerze 8R1422893R i to jest z 2.0TDI, ale podobno w TFSI były takie same . Wiesz coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Matix9 napisał:

@Dev mam do wzięcia przewód o numerze 8R1422893R i to jest z 2.0TDI, ale podobno w TFSI były takie same . Wiesz coś na ten temat ?

nic nie podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, objawy mam takie same od dwóch  lat od chwili gdy zakupiłem  b8 2008/2009

Czy wymiana węża z końcówką 8R1422893R 

wystarczy jeden czy dwa trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 08:35, Gray napisał:

Odgrzeje kotleta, objawy mam takie same od dwóch  lat od chwili gdy zakupiłem  b8 2008/2009

Czy wymiana węża z końcówką 8R1422893R 

wystarczy jeden czy dwa trzeba

Też pytałem na forum ale nikt nie odpowiedział. Zaryzykowałem i dzisiaj jestem po wymianie i faktycznie po założeniu  8R1422893R problemy ustały.  Uwaga nowy wąż ma trochę inny kształt i nie pasuje plug and play, wiec mechanik będzie musiał troche pokombinować - ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenną informację, czyli tylko jeden wymieniałes nie, dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 23:48, Gray napisał:

Dziękuję za cenną informację, czyli tylko jeden wymieniałes nie, dwa ?

Jeden - ten dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 13:57, tepe napisał:

Też pytałem na forum ale nikt nie odpowiedział. Zaryzykowałem i dzisiaj jestem po wymianie i faktycznie po założeniu  8R1422893R problemy ustały.  Uwaga nowy wąż ma trochę inny kształt i nie pasuje plug and play, wiec mechanik będzie musiał troche pokombinować - ale warto.

 

Pytanie mam szukając węża od wspomagania z polifta 8R1422893R kilka razy Gdy byłem przy aucie na części to sprzedawca twierdzi że nie ma węża ponieważ magiel jest elektryczny jak to wytłumaczyć albo inaczej gdzie on się znajduje Dokładnie mówiąc mając rozbitka do dyspozycji przy elektrycznym maglu w standardzie w każdej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...