Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pyrkanie z wydechu


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Majstry. Jestem już po małej operacji, ale nie wyszła ona do końca dobrze. Podstawka pod czujnik doładowania przyspawana, więc szczelność w dolocie jest dalej pyrka. Kupiłem nowy ori trójnik oraz wężyk od odmy, który idzie z trójnika do ezektora, też ori ( były dziury w trójniku i wężyku, praktycznie trójnik pękł w pół) i kupiłem też sam ezektor "niby nowy ori" z OLX i tutaj chyba wtopiłem... Na ezektorze wybite normalnie logo numery audi itd wygląda jak oryginalny, działa dokładnie tak jak ten na filmiku 

 

Tylko, że jak mam go założonego, to zasysa korek oleju.... Wszystko mam raczej dobrze poskładane... 2KSKJVC.jpg

A tutaj daje zdjęcie tego niby ORI ezektora

APKRfh7.jpg

 

W moim starym ezektorze membrana jakoś lepiej pracuje tzn jest bardziej szczelna od nowego, ale jest zatkany króciec na który nakładany jest wężyk od trójnika. Nie wiem dlaczego zasysa korek na nowym, na starym podskakuje, ale trochę za mocno wydaje mi się. Oczywiście odma cała przeczyszczona, zaworek jednokierunkowy działa, puszcza w jedną stroną. Macie jakieś pomysły, kupić znowu ale w ASO?

 

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...