Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo szaleje pomocy


Mario721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników marki mam problem z moim audi mianowicie turbo raz działa raz nie sytuacja wygląda mianowicie następująco zalałam auto wszystko działa elegancko auto ma kopa jest zrywnejednym słowem torpeda (zero dymu problemu z odpalaniem itp) dojeżdżam do świateł ruszam brak turba mógł nie niesamowity dojeżdżam do następnego skrzyżowania zielone 1 nie i gaz wymiata w siedzenie i tak w skrucie wygląda moja sytuacja egr zaślepiony 0 błędów mój mechanik rozkłada ręce zawiozłem to do diagnostyki typowo od dizla diagnoza wymienić zawór egr(choć jest zaślepiony powinien działać ) bąć usunąć to z softu (mimo że egr jest zaślepiony nie świeci się check ) i 2 wtrysk do regeneracji co myślicie o tej sytuacji miał ktoś taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy (przynajmniej ja myślę i sądzę, że nie jestem odosobniony), że nie masz szacunku dla czytających. Ten niechlujny słowotok (o błędach nie wspominam) odrzuci niejednego z "miłośników marki", który mógłby Ci pomóc.

Po za tym :

- na podstawie informacji, które zawarłeś w swojej kwiecistej próbie opisu usterki, nie można postawić wiążącej diagnozy, potrzebne są dane z logowania odpowiednich grup (np. VCDS), które dostarcza sterownik silnika

uzupełnij swój profil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...