Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie tył sedan


Halibut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po ostatnich deszczach stwierdziłem, że coś trzeba z tym zrobić. Po wymianie tylnych amorów (komplet) dwa lata temu co jakiś czas, szczególnie przy deszczowej pogodzie słyszałem walnięcia z tyłu na wybojach, przy mocniejszych zakrętach, itp. Rzecz w tym, że posiadam a4 w sedanie, a przy wymianie amortyzatorów mechanik stwierdził, że takie amortyzatory nie pasują - tzn. że mam z tyłu mocowanie jak do avanta i takie będzie trzeba zamontować. Te pasowały i jedyną uwagą było to, że po prostu zawieszenie będzie bardziej sztywne. No i od tamtego momentu się to dzieje, ale chciałbym jednak to zrobić, bo przy braku pasażerów z tyłu przy każdym deszczu wali jakby za każdym razem sprężyna pękała. Moim pytaniem jest, co należy zrobić aby przywrócić naturalny stan rzeczy -> zawieszenie sedana do sedana i na co muszę zwrócić szczególną uwagę u mechanika jak mi będzie to robił (i co należy zrobić), typu, czy aktualne zawieszenie nie wprowadziło nieodwracalnych zmian, czy uszkodzeń. Pozdrawiam wszystkich czytających :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...